Top 5 Black Kitchen Faucet – Dotykowe baterie zlewozmywakowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WEWE

#ad

Kran do domku wiejskiego, matowa czerń, WeWe Bateria kuchenna, stal nierdzewna Sus-304, armatura kuchenna z rozpylaczem wysuwanym w dół, otwór lub 3 otwory, przemysłowy uchwyt jednoręczny, kampera

#ad
WEWE #ad - Kompaktowa wysokość 39, 9 cm pasuje pod większość szafek. Ustawienie trybu podwójnego: baterie kuchenne z wyciąganym spryskiwaczem zapewniają miękki, wentylowany strumień i bezrozpryskowe, mocne rozpylanie przez otwory z twardej gumy. 360-stopniowy opryskiwacz armatury: przełącznik można umieścić w dowolnej pozycji.

Idealnie dopasowana armatura kuchenna – czarna armatura kuchenna jest wyposażona w przemysłową baterię kuchenną z otwartą wylewką. Atwa obsługa: jednouchwytowa bateria kuchenna, umożliwia instalację w niewielkiej odległości od lustra płytkowego. Zdrowy kran kuchenny: armatura kuchenna ze stali nierdzewnej sus-304 nie zawiera ołowiu. Płyta wierzchnia o wielkości 25, 4 cm wchodzi w zakres dostawy, dostępna jako jednootworowa bateria kuchenna lub 3-otworowa armatura kuchenna. W zestawie znajdują się adaptery do różnych potrzeb instalacyjnych.

Oszczędność miejsca bateria zlewozmywakowa: kran kuchenny w kolorze czarnym z ładnym wzornictwem i poprzecznym drążkiem. Zapewnia więcej miejsca w kuchni na materiały lub inne małe przybory kuchenne. Ciesz się swoim zdrowym kranem kuchennym. Bateria kuchenna z wysokim łukiem i wysoką wysokością wylewki sprawia, obsługa za pomocą krótszego uchwytu, czarna, że czyszczenie jest wygodniejsze. Czarna armatura zlewozmywakowa jest wyposażona w węże wewnętrzne Pex o jakości dostosowanej do kontaktu z żywnością i zapewnia świeżą i czystą wodę.
MarkaWEWE #ad
ProducentAonecer #ad
Wysokość15.7
Długość10
Waga3.48
Szerokość8.5
Numer częściA80180502MB
ModelA8018-05-02MB

2. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Focus M41 bateria kuchenna kran kuchenny bez pojemnika na wąż, wysoki wylot 280 mm, obracany o 360°, matowa czerń

#ad
hansgrohe #ad - Uchwyt jest możliwy z prawej lub lewej strony. Duża swoboda ruchów: obrotowa wylewka l z odległości 277 mm od zlewu ComfortZone 280 oraz trzystopniowy zakres obrotu w zakresie 110°, 150° lub 360°.

Wyrazisty kontrast: modny kolor matowo-czarny szczególnie dobrze pasuje do nowoczesnej architektury. Otwór na kran min. 35 mm. Zakres dostawy: jednouchwytowy mikser kuchenny, węże przyłączeniowe, mocowanie trzonka, instrukcja montażu. Szybkie napełnianie garnków: przepływ do 11, 5 l/min przy 3 barach. Ponadczasowe wzornictwo: zakrzywione linie i zaokrąglone powierzchnie tworzą indywidualne akcenty i harmonizują ze wszystkimi nowoczesnymi zlewozmywakami kuchennymi. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody. Atwa instalacja: montowana za pomocą elastycznych węży g na złączach rozmiaru DN15.
Markahansgrohe #ad
ProducentHansgrohe #ad
Wysokość12.01
Długość10.24
Waga5
Szerokość4.09
Numer części31817670
Model31817670
Gwarancja24 Miesięcy

3. hansgrohe

#ad

Chrom, komfortowa wysokość 260 mm, hansgrohe Logis jednouchwytowa bateria kuchenna

#ad
hansgrohe #ad - W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy. Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Więcej informacji technicznych" na tej stronie, kliknij "Wskazówki dotyczące gwarancji".

Gwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. Bateria kuchenna składa się z następujących elementów: korpus podstawowy, węże przyłączeniowe, uchwyt, perlator i wkład ceramiczny. Uchwyt można ustawić z prawej lub lewej strony. Wszechstronny komfort: ruchoma wylewka z zakresem obrotu 110°, 150° i 360° zapewnia większą swobodę ruchów w kuchni.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość13.07
Długość7.09
Waga4.76
Szerokość3.9
Numer części71835000
Model71835000
Gwarancja5 lat gwarancji.

4. GIMILI

#ad

GIMILI Matowa czarna armatura kuchenna z dozownikiem mydła, komercyjny uchwyt jednoręczny, wyciągany zlewozmywak kuchenny, armatura z wyciąganym spryskiwaczem

#ad
GIMILI #ad - Bezdotykowe armatury kuchenne zapewniają wyjątkową elastyczność w kuchni, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Atwy montaż – wszystkie materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy. Filtry ceramiczne, które przeszły 500 000 testów cykli, mogą zapewnić Ci spokój do 10 lat bez wymiany.

Jednorazowe zakupy dla Twoich potrzeb, oszczędzaj czas i pieniądze. Kran nadaje się do umywalek jednootworowych lub trzyotworowych, nie są wymagane hydrauliki ani specjalne narzędzia, a instrukcja instalacji umożliwia instalację DIY w ok. 30 minut. Rozwiążemy twój problem w bardzo krótkim czasie. Wielofunkcyjny spryskiwacz – wysuwana armatura kuchenna z 2 trybami ustawień: strumień do napełniania wodą, spray do intensywnego czyszczenia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Gimili po sprzedaży – produkt posiada dożywotnią gwarancję, a zespół obsługi klienta ma 7 x 24 godziny online. Pieniądze wydawane – zestaw produktów składa się z: 1 x armatura kuchenna o wielkości 40, 1 x 25, 6 cm, 4 cm, 1 x dozownik mydła 380 ml. Niezawodna jakość – bezołowiowy korpus z litego mosiądzu utrzymuje członków rodziny z dala od uszkodzeń.
MarkaGIMILI #ad
ProducentGIMILI #ad
Wysokość19.3
Długość8.5
Waga2.38
Szerokość2.2
Numer częściGM-10511B
ModelGM-10511B

5. hansgrohe

#ad

Kolor czarny matowy, wysoki komfort wylewki 260 mm, standardowe przyłącza, hansgrohe Bateria kuchenna Focus M41 kran kuchenny bez pojemnika na wąż, obracany o 360°

#ad
hansgrohe #ad - Ponadczasowe wzornictwo: zakrzywione linie i zaokrąglone powierzchnie tworzą indywidualne akcenty i harmonizują ze wszystkimi nowoczesnymi zlewozmywakami kuchennymi. Uchwyt jest możliwy z prawej lub lewej strony.

Szybkie napełnianie garnków: przepływ do 11, 5 l/min przy 3 barach. Duża swoboda ruchów: obrotowa wylewka o odległości 268 mm od zlewozmywaka ComfortZone 260 oraz trzystopniowo regulowany zakres obrotu w zakresie 110°, 150° lub 360°. Wygodne czyszczenie: wapno można łatwo usunąć poprzez lekkie przetarcie na silikonowej wkładce na wylocie QuickClean.

Otwór na kran min. Nadaje się do przepływowego podgrzewacza wody. Wyrazisty kontrast: modny kolor matowo-czarny szczególnie dobrze pasuje do nowoczesnej architektury. 35 mm. 5 lat dobrowolnej gwarancji na produkt, który został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Atwa instalacja: montowany za pomocą elastycznych węży g do przyłączy rozmiaru DN15.
Markahansgrohe #ad
ProducentHansgrohe #ad
Wysokość13.31
Długość9.53
Waga5.05
Szerokość4.09
Numer części31820670
Model31820670
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.