Top 10 Workout Headphones Over Ear – Słuchawki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

JBL Tune 510 BT, biały

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowy bluetooth: słuchawki są bezprzewodowo przesyłane z urządzenia i mogą nawet przełączać się między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nie przegapisz żadnego połączenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.35
Szerokość19.69
Numer częściJBLT510BTWHT
ModelJBLT510BTWHT
Gwarancja12 Miesiące

2. Aptkdoe

#ad

75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne, Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android

#ad
Aptkdoe #ad - Wyświetlacz led i 75 godzin odtwarzania: słuchawki usb c są wyposażone w podwójny wyświetlacz led, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 3 ładowanie, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Każda część sterownika pracuje nad wytworzeniem dźwięku, bogatych basów po precyzyjne średnie i czyste wysokie tony. Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w wysokiej jakości mikrofon ENC z redukcją szumów i bezstratną technologią renderingu HD, który sięga od głębokich, która skutecznie filtruje hałas z zewnątrz.

Zatyczki do uszu mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem, że idealnie nadają się do biegania, który w pełni dopasowuje się do kształtu ucha. Unikalna konstrukcja przycisków i szeroka kompatybilność: bezprzewodowe słuchawki mają fizyczne przyciski, odtwarzanie/pauzę, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Wysoki komfort noszenia i wodoszczelność ipx7: sportowe słuchawki bluetooth są wyposażone w trzy różne rozmiary s/m/l. Imponująca jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w głośnik 13 mm i trójwarstwową membranę kompozytową.

Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, treningu, studia fitness i w podróży. Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, pomijanie piosenek, dzięki czemu nie musisz szukać różnych przycisków.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Jesebang

#ad

Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, 40 godzin odtwarzania, słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, podwójny wyświetlacz LED,, doskonały dźwięk

#ad
Jesebang #ad - Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć.

Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym.

Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

4. Jesebang

#ad

Wodoszczelność, 40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, douszne słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, doskonały dźwięk, Słuchawki sportowe, podwójny wyświetlacz LED

#ad
Jesebang #ad - Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie.

Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

5. xinwld

#ad

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów, 40 godzin, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, Słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, wskaźnik LED, 4 ENC z redukcją szumów

#ad
xinwld #ad - Słuchawki są wyposażone w czułe dotykowe elementy obsługowe, które ułatwiają obsługę słuchawek dousznych jednym dotknięciem palca. Doskonała jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe a97 z membraną grafenową dynamiczną 13 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, aby odtworzyć szok sceny muzycznej. Zaawansowana technologia bluetooth 5.

3: słuchawki bluetooth a97 są wyposażone w stabilny i niski poziom opóźnienia chipsa bluetooth 5. 3 z anteną o wysokiej czułości i zoptymalizowaną transmisją bluetooth, dzięki czemu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale zasięg transmisji wynosi do 15 m. Przyjemne w noszeniu: ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie i długotrwały komfort, dzięki czemu nie odczuwasz bólu uszu po dłuższym użytkowaniu. Bezprzewodowe słuchawki xinwld dążą do tego, 8 g, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas noszenia. Wystarczy wyjąć słuchawki z etui ładującego i automatycznie połączą się z telefonem po pierwszym połączeniu.

Dzięki doskonałej technologii redukcji szumów enc i mikrofonowi 4 hd słuchawki douszne bluetooth skutecznie filtrują dźwięki z zewnątrz i zapewniają Twoim uszom wysokiej jakości, wspierają jakość dźwięku HIFI, uczucie głębokich częstotliwości jest wzmocnione, czysty dźwięk połączeń. Wodoszczelność ip7 i smart touch: wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni bezprzewodowe słuchawki przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, aby zapewnić ich żywotność. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 40 godzin: bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem led, wyraźnie rozpoznają stan naładowania poszczególnych słuchawek i pojemnika.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer częściEJ-06-SG
ModelA97
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

6. TOZO

#ad

56 godzin odtwarzania, głęboki bas, Hi-Res Audio, TOZO HT2 bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów, sterowanie aplikacją – khaki, krystalicznie czyste połączenia

#ad
TOZO #ad - Czas odtwarzania do 56 godzin - dzięki do 56 godzin odtwarzania w trybie anc off nasze słuchawki nauszne bluetooth są trzy razy dłuższe niż inne słuchawki Bluetooth. Dzięki komforcie aplikacji tozo możesz łatwo przełączać się między różnymi eQami i cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie – dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych.

Dzięki kablowi audio 3, 5 mm można bez problemu przełączać się na tryb przewodowy, gdy bateria jest rozładowana, co gwarantuje nieprzerwaną przyjemność słuchania muzyki. Dzięki temu są idealnymi słuchawkami do pracy w domu lub oglądania ulubionego filmu. W przypadku połączenia przewodowego ponadwymiarowe, jak i przewodowe, słuchawki tozo ht2 zapewniają doskonały dźwięk Hi-Res ze zrównoważonym głębokim basem, dynamiczne sterowniki 40 mm wytwarzają dźwięk Hi-Res zapewniający wyjątkową czystość i szczegóły. Cały dzień komfort i regulowana konstrukcja bezprzewodowe słuchawki tozo ht2 wykorzystują ultramiękkie nauszniki ze skóry proteinowej, które umożliwiają noszenie ich przez długi czas bez uczucia dyskomfortu.

Inteligentna aplikacja tozo app ciesz się różnymi stylami muzyki dzięki aplikacji tozo app, która oferuje duży wybór korektorów, aby dostosować dźwięk do swoich preferencji. Nauszniki mogą również automatycznie regulować kąt, aby dopasować się do różnych kształtów głowy. Niezależnie od tego, czy bełkot w biurze, czy chodzi o dudnienie w metrze, skutecznie minimalizuje zakłócenia i zapewnia nieporównywalne wrażenia słuchowe. Ponadto obsługuje zarówno połączenia bezprzewodowe, dzięki czemu istnieje nie tylko jedna metoda połączenia.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość2.3
Długość6.3
Szerokość7.5
Numer częściHT205
ModelHT2

7. Poounur

#ad

Wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7, HiFi stereo, 50 h, douszne słuchawki douszne, Słuchawki sportowe, bezprzewodowe, 2023 z redukcją szumów, ultralekkie słuchawki douszne z pałąkiem

#ad
Poounur #ad - Pełne ładowanie słuchawek dousznych i ładowarki trwa zaledwie 2 godziny. Ultralekkie i wygodne, fitnessu, słuchawki douszne bluetooth zapewniają stabilne i komfortowe wrażenia podczas noszenia. Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię bluetooth 5.

3 i obsługują protokoły hfp/a2dp/avrcp/hid, czy korzystasz z systemu ios lub Android, co znacznie poprawia prędkość transmisji i umożliwia szybsze i bardziej stabilne połączenie o 80% bardziej stabilne niż Bluetooth 5. 2. Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z CVC8. 0 wykorzystują wysokiej jakości mikrofon, że rozmowy będą wyraźniejsze. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, aby skutecznie filtrować hałas z zewnątrz i sprawić, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy.

Nasze słuchawki douszne zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki Bluetooth. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej. Niezależnie od tego, możesz połączyć się z różnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.18
Długość2.91
Waga0.01
Szerokość2.05
Numer części14054961
ModelH9
GwarancjaNie ma powodu do wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni, a obsługa klienta w ciągu 180 dni.

8. Poounur

#ad

Poounur Słuchawki douszne Bluetooth 5.3, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem HD

#ad
Poounur #ad - Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfP/A2DP/AVRCP/HID.

50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej. Ultralekkie i wygodne, wodoszczelność IP7: ergonomiczna konstrukcja douszna i waga zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne Bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki Bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową TPU. Dotknij słuchawek.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.38
Długość3.46
Waga0.01
Szerokość3.35
Numer częściH9
ModelH9
Gwarancja30 dni bez powodu do zwrotu, 180-dniowa obsługa klienta.

9. Poounur

#ad

Kolor, 50 h, bezprzewodowe, HiFi stereo, słuchawki douszne, ultralekkie słuchawki douszne z pałąkiem, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7, redukcja szumów, Słuchawki sportowe Bluetooth

#ad
Poounur #ad - Wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, skakania, najlepszy wybór do biegania, fitnessu, jogi. Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfp/a2dp/avrcp/hid, czy korzystasz z systemu ios lub Android, co znacznie poprawia prędkość transmisji i umożliwia szybsze i bardziej stabilne połączenie o 80% bardziej stabilne niż Bluetooth 5.

2. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego.

Dotknij słuchawki, przełączać między utworami, regulować głośność, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Nasze słuchawki douszne zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki Bluetooth. Ultralekkie i wygodne, joggingu, wodoszczelność ip7: dzięki ergonomicznej konstrukcji dousznej i wadze zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych, słuchawki douszne Bluetooth zapewniają stabilne i komfortowe wrażenia podczas noszenia. Pełne ładowanie słuchawek dousznych i ładowarki trwa zaledwie 2 godziny.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.01
Szerokość1
Numer częściH9
ModelH9
GwarancjaWymiana lub zwrot z dowolnego powodu w ciągu 30 dni i obsługa klienta w ciągu 180 dni.

10. Poounur

#ad

Jogging,, wskaźnik LED, ultralekkie słuchawki douszne z pałąkiem, bezprzewodowe, redukcja szumów, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7, 50 h, HiFi stereo, Słuchawki sportowe Bluetooth, słuchawki douszne

#ad
Poounur #ad - Niezależnie od tego, możesz połączyć się z różnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Ultralekkie i wygodne, wodoszczelność ip7: dzięki ergonomicznej konstrukcji dousznej i wadze zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych, fitnessu, słuchawki douszne Bluetooth zapewniają stabilne i komfortowe wrażenia podczas noszenia.

Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej. Dotknij słuchawki, regulować głośność, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Pełne ładowanie słuchawek dousznych i ładowarki trwa zaledwie 2 godziny. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego.

Wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, joggingu, najlepszy wybór do biegania, skakania, jogi. Nasze słuchawki douszne zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, przełączać między utworami, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki Bluetooth. Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z CVC8. 0 wykorzystują wysokiej jakości mikrofon, aby skutecznie filtrować hałas z zewnątrz i sprawić, że rozmowy będą wyraźniejsze.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.18
Długość2.83
Waga0.2
Szerokość2.05
Numer częściH9
ModelH9
GwarancjaNie ma powodu do wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni, a obsługa klienta w ciągu 180 dni.