Top 10 Whiteboard Cleaner Spray – Markery sucho- i mokrościeralne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. memobe

#ad

Zmywalnych tablic suchościeralnych – 125 ml, Memobe Środek czyszczący do tablic do pisania – spray do czyszczenia tablic suchościeralnych – płyn do czyszczenia – środek czyszczący do suchych

#ad
memobe #ad - Regularne stosowanie: przy regularnym stosowaniu nasz płyn konserwuje i chroni powierzchnię tablic suchościeralnych, poprawiając ich właściwości wycierania na sucho. Szczegóły: praktyczny spryskiwacz do łatwego zastosowania.

Płyn jest dostępny w 3 pojemnościach: 250 ml, 500 ml, 125 ml. Na powierzchni płyty oczyszczonej płynem pozostaje warstwa antystatyczna. Szybkość: nasz produkt to gotowy do użycia środek do czyszczenia tablic suchościeralnych w sprayu, który jest szybki i łatwy w użyciu: wystarczy spryskać, pozostawić do wchłonięcia, wytrzeć. Wszechstronność: nasz środek do czyszczenia tablic suchościeralnych to optymalna pielęgnacja i czyszczenie tablic suchościeralnych.

Usuwa pozostałości atramentu bez pozostawiania smug na tablicy suchościeralnej. Idealny na uniwersytet, biura, przedszkola, do szkoły, domu lub w pokoju dziecięcym. Skuteczny: nasz środek czyszczący jest przeznaczony do regularnego czyszczenia białych tablic z lakierowanymi lub ceramicznymi powierzchniami. Biodegradowalny, przyjazny dla środowiska produkt.
Markamemobe #ad
Producentmemobe #ad
Wysokość1.57
Długość6.3
Szerokość1.57
Numer częściMP008

2. Office Point germany

#ad

środek do czyszczenia tablic suchościeralnych, tablic z pompką 1, tablic suchościeralnych, 250 ml, OFFICE POINT środek do czyszczenia tablic suchościeralnych

#ad
Office Point germany #ad - Wysoka skuteczność: na każdej powierzchni zmywalnej na sucho; można czyścić suchą szmatką lub gąbką nie wchodzi w zakres dostawy. Przejrzysty płyn: środek do czyszczenia tablic suchościeralnych butelka 250 ml 1 lub 12 sztuk; równomierne stosowanie; zdejmowana nasadka do łatwego napełniania. Usuwa zacienienia, plamy, tłuszcz i brud, pozostałości markera i kurz. Pompownica: aktywny roztwór alkoholowy; nietoksyczna formuła, użytkowanie pod nadzorem osób dorosłych. Czyści: szybkie i przyjazne dla środowiska; szybkoschnące; idealne do podstawowego czyszczenia.
MarkaOffice Point germany #ad
ProducentMaG Office GmbH #ad
Wysokość7.48
Długość1.97
Waga0.62
Szerokość1.97
Numer części1260026-00
Model1260026-00
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

3. OfficeTree

#ad

OfficeTree 2 x środek do czyszczenia tablic suchościeralnych w sprayu 250 ml – środek do czyszczenia tablic suchościeralnych, tablica magnetyczna flipchart

#ad
OfficeTree #ad - Na uczelnię, domu i biura. Skuteczny – do czyszczenia białych tablic bez smug, ołówki i flamastry, doskonale usuwa markery, przebarwienia i kurz. Wszędzie w użyciu – zestaw do czyszczenia tablic, optymalna pielęgnacja i czyszczenie białych tablic, do szkoły, przedszkola, flipchartów, tablic magnetycznych.

Made in germany – wysokiej jakości, wolny od freonów spray do tablic suchościeralnych z Niemiec, idealna ochrona powierzchni tablicy, czyści dokładnie i nie pozostawia śladów, szybko schnie. Praktyczny – środek do czyszczenia tablic suchościeralnych OfficeTree z praktyczną butelką z pompką w sprayu o pojemności 2 x 250 ml. Gotowy do użycia – gotowy do użycia środek do czyszczenia tablic suchościeralnych, łatwy i szybki w użyciu: spryskać, pozostawić do wchłonięcia, wytrzeć.
MarkaOfficeTree #ad
ProducentILP GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość9.25
Waga1.32
Szerokość6.5
Numer części1909

4. Hanse Pro

#ad

HANSE PRO Środek do czyszczenia tablic suchościeralnych, czyszczenie i pielęgnacja, środek do czyszczenia tablic, w praktycznej butelce z pompką, 1 x 250 ml, flipchart

#ad
Hanse Pro #ad - Atwe zastosowanie: środek do czyszczenia tablic suchościeralnych hansepro jest gotowy do użycia. Dzięki praktycznej butelce z pompką środek czyszczący można rozpylić bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.

Szybko schnie. Wiele możliwości zastosowania: idealnie nadaje się do regularnego podstawowego czyszczenia białych tablic, tablic magnetycznych, tablic do pisania i planowania. Wysoka skuteczność: usuwa farbę, ale również zabrudzenia za pomocą kredek, ołówków lub markerów w prosty sposób, dokładnie i bez pozostawiania śladów. Pozostawić na chwilę, a następnie przetrzeć czystą i suchą gąbką lub szmatką. Korzystna cena: środek do czyszczenia tablic suchościeralnych firmy Hansepro jest również dostępny w korzystnych zestawach! Jakość made in germany: wysokiej jakości produkt jest produkowany i napełniany wyłącznie w Niemczech.
MarkaHanse Pro #ad
ProducentHanse Pro #ad
Wysokość1.97
Długość6.69
Waga0.55
Szerokość1.97

5. D.RECT

#ad

Flipchart – usuwa farbę, tablic magnetycznych, smugi i przebarwienia, D.RECT Środek do czyszczenia tablic suchościeralnych 250 ml – butelka z pompką do czyszczenia tablic suchościeralnych, kurz

#ad
D.RECT #ad - Powierzchnia tablicy jest zadbana i chroniona. W domu i w szkole. D. Rect Środek do czyszczenia tablic suchościeralnych jest odporny na kurz i nie zawiera etanolu. Zawartość: 250 ml. Nie pozostawia smug. Czyszczenie białych ścian usuwa nie tylko farbę, smugi i przebarwienia, ale również kurz, które powstają przy dłuższym użytkowaniu tablicy suchościeralnej.
MarkaD.RECT #ad
ProducentLeviatan #ad
Wysokość7.87
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer części110453
Model110453
Gwarancja24 Miesięcy

6. Q-Connect

#ad

Q Connect płyn do czyszczenia białych tablic, 250 ml

#ad
Q-Connect #ad - Pojemność: 250 ml. Z nichonowymi środkami powierzchniowo czynnymi i antystatycznymi. Spray do czyszczenia tablic suchościeralnych. Butelka z rozpylaczem.
MarkaQ-Connect #ad
ProducentQ-Connect #ad
Wysokość0.02
Długość0.08
Waga0.55
Szerokość0.02
Numer częściKF04552A
ModelKF04552

7. Legamaster

#ad

Nadaje się również do szklanych tablic, Legamaster 7-121000 środek do czyszczenia tablic suchościeralnych TZ 6, 150 ml

#ad
Legamaster #ad - Rodki czyszczące w roztworze alkoholu. Szybko schnie. Poręczna butelka 150 ml. Do regularnego, gruntownego czyszczenia tablic suchościeralnych i szklanych tablic. W praktycznym rozpylaczu bez gazu napędowego.
MarkaLegamaster #ad
ProducentLegamaster #ad
Wysokość1.69
Długość7.09
Szerokość1.97
Numer części7-121000
Model7-121000
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

8. Kores

#ad

Spray do czyszczenia tablic suchościeralnych, przyjazny dla środowiska, biura i domu, do szkoły, opakowanie 1 x 250 ml, wycieranie na sucho, Kores

#ad
Kores #ad - Zastosowanie: płyn do czyszczenia tablic suchościeralnych Kores należy nanieść po czyszczeniu na sucho; najlepiej użyć go po przetarciu gąbką Kores Whiteboard. Zastosowanie: produkt jest idealny do użytku w szkole, może być używany przez uczniów, nauczycieli i pracowników na tablicach suchościeralnych, na uniwersytecie i jako akcesorium biurowe, tablicach prezentacyjnych i wszystkich tablicach suchościeralnych.

Produkt: środek do czyszczenia tablic suchościeralnych Kores to niepalny, przezroczysty płyn do czyszczenia na bazie rozpuszczalników, który usuwa ślady i przywraca pierwotny stan tablicy suchościeralnej i nadaje jej blasku.

Przyjazny dla środowiska: dzięki formule bez środków porotwórczych produkt jest przyjazny dla środowiska. Czystość: służy do łatwego usuwania pozostałości markerów i atramentu, tłuszczu i kurzu z powierzchni, pomaga utrzymać tablicę suchościeralną i błyszczącą oraz wydłużyć żywotność tablicy.
MarkaKores #ad
ProducentKores #ad
Wysokość7.56
Długość2.01
Waga0.13
Szerokość2.01
Numer części32585
Model32585
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. KaiserRein professional

#ad

KaiserRein środek do czyszczenia tablic suchościeralnych w sprayu, środek do czyszczenia tablic, do stosowania na powierzchniach z tworzywa sztucznego, środek do czyszczenia tablic suchościeralnych przeciwko permanentnym długopisom, 1 l

#ad
KaiserRein professional #ad - Płyn do czyszczenia tablicy suchościeralnej jest wolny od freonów, hoteli, pomieszczeń konferencyjnych zastosowanie: spryskać powierzchnię lub wilgotną ściereczką z mikrofazy. Powierzchnie wycierać wilgotną szmatką. Do gruntownego czyszczenia i czyszczenia tablic magnetycznych, tablic, szklanych tablic, tablic do planowania, biurek, białych tablic ściennych.

Powierzchnie szklane wytrzeć do sucha. Zabrudzoną szmatkę spłukać wodą. Również do wszystkich innych zabrudzeń, takich jak powstają na ławkach szkolnych, szafkach lub drzwiach, nasz środek do czyszczenia jest idealnym środkiem do czyszczenia tablic. Płyn do czyszczenia tablic suchościeralnych KaiserRein jest profesjonalny i wysokiej jakości i nadaje się również do szklanych tablic lub tablic do pisania.

W przypadku silnego zabrudzenia spryskać powierzchnię, idealnie nadaje się do pomieszczeń konferencyjnych, biur budowlanych, restauracji, sprzątania budynków, domów, rozprowadzić szmatką, szkół, pozostawić do wchłonięcia, firm, biur, instytucji publicznych, wytrzeć i przetrzeć. Specjalny projekt do czyszczenia wszystkich powierzchni z tworzywa sztucznego na białych tablicach nawet uporczywych zabrudzeń kredką lub markerem permanentnym.
MarkaKaiserRein professional #ad
ProducentKaiserRein professional #ad
Waga2.2
Numer częściSW10787

10. D.RECT

#ad

Markery do tablic suchościeralnych i flipchartów, D.RECT Zestaw do czyszczenia tablic suchościeralnych i flipchartów, 250 ml, 4 kolory z magnetyczną gąbką do tablic suchościeralnych, ścieralne markery z okrągłą końcówką

#ad
D.RECT #ad - Rodek czyszczący jest odporny na kurz i nie zawiera etanolu. Zawartość: 250 ml. Ponadto powierzchnia tablicy jest pielęgnowana i chroniona. Idealny do domu, szkoły lub biura. Do tego 4 białe kredki w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym w zestawie z magnetyczną gąbką do ścierania. Nie pozostawia smug. Czyszczenie białych ścian nie tylko usuwa farby markerowe, smug i przebarwienia, ale również kurz, które powstają przy dłuższym użytkowaniu tablicy. D. Rect środek do czyszczenia tablic suchościeralnych.
MarkaD.RECT #ad
ProducentLeviatan #ad
Wysokość3.78
Długość7.76
Szerokość3.78
Gwarancja2 year manufacturer