Top 10 Teelichter Groß Maxi – Podgrzewacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Yankee Candle

#ad

Yankee Candle Classic świeca zapachowa

#ad
Yankee Candle #ad - Zapach:cytryna i lawenda – przyjemnie świeża mieszanka kwaśnej cytryny i słodkiej lawendy. Wysokiej jakości produkt amerykański od światowego lidera rynku Yankee Candle. Czas wypalania: 110 – 150 godzin. Wieca zapachowa w szkle dekoracyjnym.
MarkaYankee Candle #ad
ProducentYankee Candle #ad
Wysokość7
Długość4
Waga1.38
Szerokość4
Numer części1073481EZ
Model1073481

2. Sovie Candles

#ad

Sovie Refill świece przezroczyste 24 sztuki – świece w plastikowym etui – czas palenia ok. 24 godzin – świece dekoracyjne do wewnątrz i na zewnątrz – chroni szkło i dekorację

#ad
Sovie Candles #ad - Dzięki akcesoriom i kwiatom można szybko wdrożyć spójne koncepcje. Różnorodne zastosowanie: świece mają obudowę z tworzywa sztucznego z poliwęglanu i są elastyczne do stosowania w słoikach na świece. Innowacyjny i funkcjonalny: od 1930 roku jesteśmy synonimem wysokiej jakości produktów stołowych w dużym i nowoczesnym wyborze wzorów.

Po użyciu kubek do napełniania można łatwo wymienić, podczas gdy szkło i dekoracja pozostają czyste. 24 godziny i nadają się również w przypadku awarii zasilania. Spójny wygląd: niezależnie od okazji i stylu – świece pasują do każdego wnętrza. Dlatego nasze produkty są produkowane w Niemczech z najwyższą jakością.

Długi czas palenia: świece mają czas palenia ok. Ze względu na wiele możliwości kolorów i szybką zmianę świec uzupełniających można łatwo stworzyć indywidualny wygląd. Nastrojowe oświetlenie: dzięki naszym napełnionym świeczkom do słoików do świec w pomieszczeniach i na zewnątrz można w mgnieniu oka stworzyć wspaniałe oświetlenie i przytulną atmosferę.
MarkaSovie Candles #ad
ProducentSovie CANDLES #ad
Wysokość2.36
Długość1.97
Waga4.14
Szerokość1.97
Numer części3452
Model3452

3. DecoLite

#ad

DecoLite: 50-500 podgrzewaczy w przezroczystym opakowaniu | czas palenia 8 godzin | 100% Made in Germany | certyfikat RAL | najwyższa jakość | świece w przezroczystym pojemniku 100, bez zapachu

#ad
DecoLite #ad - Przezroczysty kubek pe. Zapakowane w praktyczną tacę 50 sztuk. Wiece posiadają znak jakości ral i dlatego są testowane pod kątem najlepszego możliwego i cichego spalania nie kapią i sadzy, proszę zwrócić uwagę na nasze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i spalania.

Nasze świece są regularnie testowane przez nas w domu i przez naszego producenta, dzięki czemu możemy zapewnić dobrą i stałą jakość. Wysokość / średnica: ok. Podgrzewacze decolite w przezroczystym kubku wypalają się równomiernie i wyczarowują przytulną i ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Certyfikat raL i najwyższe wymagania jakościowe. Te popularne świece dają jasne światło do 8 godzin, dlatego idealnie nadają się jako dodatek w pięknej aranżacji lub jako świecznik na stole jadalnym, komodzie lub stoliku kawowym.

Podgrzewacze to jeden z najbardziej popularnych rodzajów świec. Przywiązujemy dużą wagę do najlepszej jakości, nasze świece produkujemy wyłącznie przez renomowanych producentów, takich jak niemiecki markowy producent Wenzel. Ekskluzywnie wyprodukowany przez niemieckiego producenta świec wenzel candle do decolite. Wyprodukowano w niemczech. 2, 5 x 3, 8 cm.
MarkaDecoLite #ad
ProducentDecoLite #ad
Wysokość0.98
Długość1.5
Waga5.73
Szerokość1.5
Numer części4410010
ModelCON-4410010

4. Hillfield

#ad

Hillfield® Maksymalne świeczki, podgrzewacze Jumbo 96 sztuk

#ad
Hillfield #ad - 96 podgrzewaczy maxi w aluminiowym kubku, gastronomia, bez zapachu, jakość. Maxi - podgrzewacze. Jakość hillfield. 9 godzin. Kolor: biały, czas palenia na podgrzewacz: ok. Dostawa: opakowanie 96 8 x 12 szt. 22 x 58 mm. Wysokość / średnica: ok.
MarkaHillfield #ad
ProducentHillfield® #ad

5. bolsius

#ad

Bolsius D-light podgrzewacze – w worku – czas palenia 8 godzin – dekoracyjne świece domowe – białe – naturalny wosk roślinny – bez oleju palmowego – 45 sztuk, bezzapachowe

#ad
bolsius #ad - Podgrzewacze zapewniają przytulność w domu! Te podgrzewacze bolsius mają długi czas palenia do 8 godzin. Stosowanie regionalnego wosku roślinnego, opakowań przyjaznych dla środowiska i opracowywanie zapachów z naturalnymi ekstraktami jesteśmy na drodze do poprawy naszego ekologicznego śladu.

Wiece wysokiej jakości rozpoznasz po długim czasie palenia; są one produkowane z najlepszych surowców. Wiece domowe bolsius nie dymią i nie kapią. Nie zawiera oleju palmowego, z naturalnym woskiem roślinnym z Europy. Kiedy zapalasz podgrzewacze, chcesz cieszyć się światłem świec przez długi czas, bez konieczności ciągłej wymiany pustej osłony na nową świeczkę typu tealight. Wyprodukowano z szacunkiem dla ludzi i planety.
Markabolsius #ad
ProducentBOLSIUS #ad
Wysokość11.02
Długość6.69
Waga2.09
Szerokość2.4
Numer części8717847147196
Model8717847147196

6. bolsius

#ad

Rzemiosło,, parities, na nastroj, do domu, bolsius Prawdziwe świece do herbaty w przezroczystym uchwycie na kubki zbiorcze 48 zestaw. Long Burning 8 godz., kolacje, na wesele, dekoracji, bezzapachowe

#ad
bolsius #ad - Clear cup - przezroczyste etui. Idealny płomień do 8 godzin. Te podgrzewacze bolsius w przezroczystym opakowaniu w kartonie z 30 sztukami mają długi czas palenia do 8 godzin. Czyste spalanie. Wysoka jakość.
Markabolsius #ad
ProducentBolsius Deutschland GmbH #ad
Wysokość3.07
Długość6.14
Waga1.88
Szerokość6.14
Numer części103631003200
Model103631003200
GwarancjaBrak danych.

7. Pritogo

#ad

Biała Ø 3,8 x 2,5 cm, bez sadzy, PRITOGO Podgrzewacze z tworzywa sztucznego, czas palenia: 8 godzin 30 sztuk bezzapachowe

#ad
Pritogo #ad - 2, przy ruchomym płomieniu może pojawić się zwiększony dym – proszę skrócić knot i postawić na podkładce. Elegancki wygląd dzięki przezroczystej powłoce i bezproblemowemu ponownemu zapalaniu.

Wzornictwo: długo palące, bezzapachowe podgrzewacze w przezroczystej obudowie, białe. Dane: długi czas palenia: ok. Na każdą okazję: wysokie podgrzewacze nadają się jako duże opakowanie do gastronomii, na imprezy, urodziny, ślub, Boże Narodzenie, zaręczyny i do dekoracji domu jako świeca lub lampa zapachowa. Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na opakowaniu.

Zakres dostawy: 30 sztuk białych podgrzewaczy w przezroczystym plastikowym etui. MateriaŁ: podgrzewacze są wykonane z wysokiej jakości wosku parafinowego, świece do herbaty wypalają się równomiernie i nie dymią. 8 godzin, 7 x 4, 1 cm, wszechstronne zastosowanie, wymiary ok. Należy zwrócić uwagę na dopływ powietrza.
MarkaPritogo #ad
ProducentPritogo #ad
Wysokość1.5
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częściAR2047XX01X
ModelAR2047XX01X

8. Pritogo

#ad

Bez sadzy, Pritogo Podgrzewacze, czas palenia: 8 godzin 30 sztuk aluminium, białe w aluminiowym etui Ø 3,8 x 2,5 cm

#ad
Pritogo #ad - Wzornictwo: długo palące, bezzapachowe podgrzewacze z aluminiową osłoną, kolor biały. Należy zwrócić uwagę na dopływ powietrza. 2, przy ruchomym płomieniu może pojawić się zwiększony dym – proszę skrócić knot i postawić na podkładce.

Na każdą okazję: wysokie podgrzewacze nadają się jako duże opakowanie do gastronomii, ślub, na imprezy, urodziny, Boże Narodzenie, zaręczyny i do dekoracji domu jako świeca lub lampa zapachowa. MateriaŁ: podgrzewacze są wykonane z wysokiej jakości wosku parafinowego, świece do herbaty wypalają się równomiernie i nie dymią.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na opakowaniu. 8 godzin, 7 x 3, wszechstronne zastosowanie, 9 cm, wymiary ok. Elegancki wygląd dzięki błyszczącej aluminiowej obudowie, odporna na wysokie temperatury i bezproblemowe ponowne zapalanie. Dane: długi czas palenia: ok. Zakres dostawy: 30 sztuk białych świeczek typu tealight, bezzapachowe w aluminiowym etui.
MarkaPritogo #ad
ProducentPritogo #ad
Wysokość0.98
Długość1.54
Waga1.44
Szerokość1.54
Numer częściAR2051XX01X
ModelAR2051XX01X

9. Ikea

#ad

Biały, 24 sztuki, IKEA GLIMMA podgrzewacz maxi, czas palenia 9 godz.

#ad
Ikea #ad - Zakres dostawy: 24 sztuki. Czas palenia: 9 godzin. Wiecznik aluminiowy. Wieca parafinowa/wosk roślinny.
MarkaIkea #ad
ProducentIkea #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.55
Szerokość0
Numer części901.083.60_SML
ModelJGJNV102

10. pajoma

#ad

świeżych, 180 sztuk, w etui z poliwęglanu, letnich, 6 x 30 podgrzewaczy, wiosennych, owocowych, pajoma Zapachowe świeczki typu tealight

#ad
pajoma #ad - Wymiary podgrzewacza: wys. 1, 5 cm, Ø 3, 5 cm.4 godziny. W etui z poliwęglanu. Czas palenia świeczki typu tealight wynosi ok. Możliwe zapachy: pomarańcza, trawa cytrynowa, lawenda, wanilia, dzika wiśnia, róże i jagody, płatki róży, mango pomarańcza. Ciesz się wysokiej jakości i intensywnymi kreacjami zapachowymi z manufaktury zapachowej pajoma. Zakres dostawy: 180 podgrzewaczy – 6 x 30 świeczek typu tealight – dwuwarstwowe.
Markapajoma #ad
ProducentIngo Steyer KG #ad
Wysokość11.81
Długość0.01
Waga7.21
Szerokość0.01
Numer częściFANGGUO-2830