Top 10 Ständer Dartscheibe – Standardowe tablice do darta

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Target Darts

#ad

Target Corona Vision 360 oświetlenie tarczy do rzutek

#ad
Target Darts #ad - Optymalne światło na twojej tarczy do rzutek przez cały czas, bez żadnych cieni. Doskonale nadaje się do oświetlenia Twojej tarczy do rzutek. Proste w działaniu. Montowane w kilka sekund dzięki praktycznemu uchwytowi magnetycznemu. Przesyłka nie obejmuje tarczy i obramowania. System oświetlenia Target Corona.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość2.36
Długość26.97
Waga4.19
Szerokość26.97
Numer części121105
Model121105

2. WINMAU

#ad

WINMAU Xtreme Stand 2 tarcza do darta

#ad
WINMAU #ad - Deska i surround nie wchodzą w zakres dostawy. 4 nogi zapewniają dodatkową stabilność. Dzięki przenośnemu i kompaktowemu urządzeniu możesz grać w dowolnym miejscu. Regulowana z zamykaną regulacją wysokości, aby uzyskać idealną wysokość tarczy. Atwy montaż i wyposażony w stabilizatory ścienne do redukcji ruchu.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWINMAU #ad
Wysokość41.34
Długość7.09
Waga2
Szerokość7.48
Numer części4020
Model4020

3. WINMAU

#ad

światło, WINMAU Plazmowa tarcza do darta

#ad
WINMAU #ad - Dyskretna, lekka i niezapomniana moc świetlna. Dynamiczne światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne – brak oślepiania bocznego. Tarcza do darta/surround nie wchodzi w zakres. Przejrzystość, aby zainspirować Twoje rzutki. Jaśniejsze wzornictwo. Intuicyjne dopasowanie do każdej tarczy do darta.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWinmau #ad
Wysokość3.94
Długość32.68
Waga2.2
Szerokość32.68
Numer części4300
Model4300
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. WINMAU

#ad

WINMAU Blade 6 Dart Dock

#ad
WINMAU #ad - Idealne miejsce do trzymania wszystkich Twoich ulubionych rzutek. The winmau blade 6 dart dock safely secures your Darts in their very own miniature Blade 6 Design Style Dartboard. Rzutki nie wchodzą w zakres dostawy. Blade 6 design dart dock. Miniaturowy uchwyt do rzutek.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWINMAU #ad
Wysokość3
Długość21
Waga0.75
Szerokość10
Numer części8413
ModelBlade 6 Dart Dock

5. WINMAU

#ad

WINMAU Polaris 120° tarcza do darta Light

#ad
WINMAU #ad - Tarcza do darta i powierzchnia nie wchodzą w zakres dostawy. Dyskretne, lekkie i niezrównane światło. Clarity to inspirowanie rzutkami. Najlepsze światło do gry w rzutki 120° z najprostszą instalacją. Do użytku z lub bez ograniczeń na płycie. W zestawie z uniwersalnym mocowaniem do tarczy do dartboardów.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWinmau #ad
Wysokość2.76
Długość29.53
Waga2.43
Szerokość29.53
Numer części8412
ModelPolaris 120° Dartboard Light

6. WINMAU

#ad

Winmau Pro SFB tarcza do rzutek

#ad
WINMAU #ad - Rednica 450 mm x grubość 38 mm. Posiada technologię zaciskową i Cliple II dla zredukowanego odbicia. Consistent construction super-dense sisal base built to last. Okrągła tarcza do darta wyprodukowana z finest high tensile steel.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWINMAU #ad
Wysokość1.5
Długość17.72
Waga10.47
Szerokość17.72
Numer części3015
Model15151

7. Pronomic

#ad

Bezstopniowa regulacja wysokości, stojak do darta ze stali malowanej proszkowo, Pronomic DA-45S stojak na tarczę do darta uchwyt na tarczy, kolor czarny

#ad
Pronomic #ad - Długość całkowita: maks. 185 cm, średnica otworów: 5 mm/8 mm, waga: 3, 3 kg. Stojak na tarczę do darta ze stali malowanej proszkowo o grubości 1, 5 mm. 25 cm. Najmniejsza odległość między uchwytem na tarczę a tylną ścianką: ok. Tarczę można zamocować za pomocą maksymalnie 3 śrub. Bezstopniowa regulacja wysokości w zakresie ok. 107 - 160 cm dolna krawędź tarczy do darta.
MarkaPronomic #ad
ProducentPronomic #ad
Numer części00057225
Modelyxjnda-1875

8. WINMAU

#ad

WINMAU Blade 6 profesjonalna tarcza do darta Bristle z zestawem rzutek surround 2 zestawy rzutek

#ad
WINMAU #ad - Sixth generation blade technology Professional Dartboard with Density Control, Hi visibility sisal, Rota-lock. Winmau ostrze 6 surround – średnica wewnętrzna 43, średnica zewnętrzna 67, 6 cm, 5 cm. Blade 6 prism Delta lotki. Rednica 450 mm x grubość 38 mm. Zawiera 2 zestawy rzutek ze stalową końcówką.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWINMAU #ad
Wysokość1.97
Długość18.9
Szerokość18.9
Numer części3034
ModelBlade

9. Unicorn

#ad

Czerwona & Unicorn Eclipse Pro Bristle tarcza do darta, Unicorn Striker Eva Tarcza do darta Surround

#ad
Unicorn #ad - Produkt 1: lekki odlewany wtryskowo pierścień ochronny z pianki EVA. Produkt 1: ryzyko odbicia jest prawie wyłączone. Produkt 2: 30% cieńszy spider w porównaniu z tradycyjnymi tarczami do darta "Round Wire". Produkt 1: ochrona przed zadrapaniami i uszkodzeniami na ścianie. Produkt 1: groty do darta są bezpiecznie trzymane. Produkt 2: oryginalna tarcza do darta Unicorn Eclipse Bristle. Produkt 2: Zaprojektowany dla maksymalnej average.
MarkaUnicorn #ad

10. Target Darts

#ad

Target Darts Arc system oświetlenia tarczy do darta w zestawie z tarczą mistrza świata i 2 zestawami rzutek, kolor czarny, rozmiar standardowy

#ad
Target Darts #ad - Do profesjonalnego zastosowania lub jako pomysł na prezent – ten produkt jest idealny do profesjonalnego zastosowania lub jako świetny pomysł na prezent dla wielkiego fana darta. Luksusowy czarny zestaw szafek jest dostarczany wraz z tarczą target's World Champion Świata, 2 x mosiężnymi zestawami rzutek i kredą do punktacji, systemem oświetlenia Arc, aby upewnić się, że zestaw jest w pełni wyposażony.

Ten kompaktowy system oświetlenia led jest montowany na górnej części szafki z prostą instrukcją może nie być dostępna w języku polskim i zapewnia idealne oświetlenie deski bez konieczności martwienia się o to. Wysokiej jakości zestaw produktów – wysokiej jakości czarny zestaw szafek w komplecie z systemem oświetlenia łukowego, tarczą do darta mistrza świata i 2 mosiężnymi zestawami rzutek – ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zabawy. Jedyna w swoim rodzaju innowacja w rzutki – system oświetlenia łukowego dostępny również oddzielnie zapewnia prosty i wygodny sposób oświetlenia zestawu szafki.

Zakres dostawy – 1 x tarcza do darta, 1 x system oświetlenia łuku, 1 x szafka łukowa, usa, 3 x mini kredy, 4 x adapter sieciowy UK, 2 x zestawy rzutek mosiężnych, 1 x zasilacz, UE, AUS. Idealnie nadaje się do użytku domowego – zestaw rzutek Arc to najlepszy zestaw rzutek do Twojego domu i jest wyposażony w unikalny system oświetlenia Arc firmy Target Darts, który został zaprojektowany specjalnie do zestawów szafkowych.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość4.13
Długość22.83
Waga11.02
Szerokość21.85
Numer części440019
Model440019