Top 10 Quick push Bubble Game For Kids – Zabawki do ściskania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Meinraum

#ad

Pop On It 2 w 1 MEINRAUM Poppit XXL Fidget It Toys 100 cyfr, sensoryczna zabawka sensoryczna, zabawka edukacyjna dla, zabawka antystresowa, zabawka Push Bubble Plopper, tęczowa deska do mnożenia

#ad
Meinraum #ad - Redukcja stresu: poppit o długości 20 cm jest również doskonałym narzędziem do redukcji stresu. Pomaga to poprawić umiejętności matematyczne i pewność siebie. Przenośność: bubble push it pop jest dostarczany z praktycznym breloczkiem, czy to w domu, dzięki czemu można go łatwo nosić i bawić się nim wszędzie, w szkole lub w podróży.

Miękkie pęcherzyki na zabawce pop bubble zapewniają satysfakcjonujące uczucie dotyku podczas naciskania i sprawiają, że jest to uspokajająca zabawka antystresowa dla dzieci i dorosłych. Wszechstronność: zabawka poppet oferuje wiele możliwości zabawy, co sprawia, w tym gry matematyczne i bańki, że jest to wszechstronna zabawka do zabawy dla dzieci przez wiele godzin. Inspirująca kreatywność: jasne i żywe kolory zabawki pop fidget it przyciągają uwagę i zainteresowanie dzieci, a jednocześnie wspierają koordynację ręka-oko, kreatywność i świadomość przestrzenną dla zaokrąglonego rozwoju.

Jest trwała i łatwa do czyszczenia za pomocą prostego wycierania. Bezpieczna i łatwa do czyszczenia: pomnożenie bąbelków jest wykonane z wysokiej jakości, nietoksycznego silikonu, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom podczas zabawy. Podwójna nauka: dwustronna gra pop on it zapewnia doświadczenie edukacyjne 2 w 1 i uczy dzieci mnożenia oraz liczby od 1 do 100 .
MarkaMeinraum #ad
ProducentMeinraum #ad
Wysokość0.59
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częściMSXF
ModelMSXF1
Gwarancja6 miesięcy od daty zakupu.

2. Bdwing

#ad

Bdwing Push Bubble sensoryczna zabawka sensoryczna, silikonowa zabawka sensoryczna dla dzieci i dorosłych

#ad
Bdwing #ad - Zabawki do wyciskania bąbelków: ta kolorowa zabawka do wyciskania palców może być używana jako logiczny trening dla dzieci, podczas którego trenowane są myślenie matematyczne, strategia rozumowania i umiejętność obliczania prędkości psychicznej dzieci.

Zwalnia drażliwy nastrój i stres: zabawka łagodząca lęk i stres idealna dla dzieci, dorosłych z autyzmem lub zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi jako prezent urodzinowy, aby trenować zdolności mózgu i złagodzić zmęczenie. Funkcje wielokrotnego użytku: niekończące się ponowne użycie i możliwość prania; wystarczy nacisnąć bańkę myszy w dół, pokrytą lekkim dźwiękiem huku, a następnie odwrócić i zacząć od nowa. Materiał: push bubble sensoryczna zabawka fidget wykonana jest z silikonu; trwała, przyjazna dla środowiska i nieklejąca powierzchnia, która jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych wskazówki: nie ściskaj pęcherzyków paznokciami lub innymi ostrymi przedmiotami, aby uniknąć uszkodzenia produktu.

Zabawka pop it fidget toy: jasne kolory zapewniają żywe, radosne i ekscytujące uczucie; w połączeniu ze słodkim i wyraźnym dźwiękiem sprawia, że jesteś odurzający.
MarkaBdwing #ad
ProducentBDwing #ad

3. bumpli

#ad

Bumpli® Pop It dla dzieci i dorosłych – Pop's – oryginalny produkt – idealna jako zabawka antystresowa do relaksującej zabawy i skoncentrowanej zabawy

#ad
bumpli #ad - Znajdziemy dla ciebie rozwiązanie! Kreatywna zabawa – nasze zabawki bumpli pop fidget Toys to kreatywna zabawa dla osób w każdym wieku. Nie jesteś zadowolony z naszych produktów bumpli POP, skontaktuj się z nami.

Wysoka jakość – nowe zabawki bumpli pop fidget Toys do wciskania i rozrywania sprawiają, że push pop Bubble przynoszą bardzo dużo radości! Dla wszystkich grup wiekowych. Wysoka jakość – nasze popits przechodzą rygorystycznie kontrolowany przez władze proces jakości i są wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który nie jest szkodliwy dla zdrowia ludzi ani zwierząt. Idealnie nadaje się do uspokojenia lub po prostu jako zabawa przeciw nudzie dla dzieci i dorosłych. Idealnie nadaje się do wspomagania koncentracji i relaksu dzieci i dorosłych.
Markabumpli #ad
ProducentBumpli GmbH #ad
Numer częściHU-XI-201

4. Yefun

#ad

Nadaje się dla dzieci i dorosłych duzi wojownicy, Yefun Push Bubble Fidget Toy XXL, redukuje stres, specjalne potrzeby, duża, sensoryczna zabawka na opuszki palców z silikonu

#ad
Yefun #ad - Ulepszony rozmiar xxl - ulepszony, duży styl, więcej pop, pozwala grać wystarczająco dużo na raz i całkowicie spuszczać nadruk. Baw się wszędzie i o każdej porze można go używać w samochodzie, w szkole, na kempingu jest szczelny, może być również używany do zabawy, jako podstawka, restauracji, samolocie, frisbee, gabinecie lekarskim, zabawka dekompresyjna itd.

Zabawki ściskające bąbelki - ta sensoryczna zabawka do wyciskania stresu jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów osób, również idealna dla dzieci z ADD lub ADHD oraz osób z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi lub wysokim poziomem stresu/lęku.

Wskazówki nie należy używać paznokci lub innych ostrych przedmiotów, aby docisnąć krawędzie pęcherzyków, ponieważ może to uszkodzić produkt. Wysoka jakość - wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów silikonowych bez BPA, ścieranie i wytłaczanie, bezzapachowy, odporny na upadki, nietoksyczny, jest bezpieczny, nie szkodzi ludziom ani zwierzętom domowym.
MarkaYefun #ad
ProducentYefun #ad

5. Valino

#ad

Pop on It Pop Bubble 4-częściowy zestaw prezentowy, antystresowa zabawka, wodoodporne zabawki fidget z wysokiej jakości silikonu

#ad
Valino #ad - Wszechstronność: dzięki zestawowi pop bubble możesz zajmować swoje potomstwo nie tylko w poczekalni lub podczas podróży na urlop. Ze względu na swoją solidną konstrukcję Pop on It można bez problemu wykorzystać jako zabawkę wodną. Jeśli nie przekonamy cię bezpośrednio, wymienimy zabawkę w nieskomplikowany sposób i bezpłatnie do 24 miesięcy od zakupu.

Zestaw fidget toy może być również używany do zabawy przez dwoje dzieci jednocześnie. Wysoka jakość: oferujemy naszą zabawkę fidget toy w zestawie z czterema różnymi kształtami. Również nasza kolorowa zabawka xxl 18, koło, 5 cm x 18, prostokąt i ośmiokąt, 5 cm ma podobny efekt jak folia bąbelkowa.100% zadowolenia klientów: naszym celem jest najlepsza jakość i 100% zadowoleni klienci, ale również my nie jesteśmy idealni.

Mocna: nasza zabawka fidget jest wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu nie klei się i jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Mimo to można ją bez problemu zmyć, a później wykorzystać na przykład jako formę do kostek lodu. Zarówno serce, zabawka plopp działa uspokajająco i jest idealnym zajęciem w podróży. Szybkie działanie: w celu poprawy zdolności motorycznych należy nacisnąć palcami bąbelki na jedną, a następnie na drugą stronę.
MarkaValino #ad
ProducentValino #ad
Wysokość6.69
Długość5.12
Szerokość2.76
Numer częściPop-On-It-4
ModelPop-On-It-Set
Gwarancja24 Miesięcy

6. LSGO

#ad

Sensoryczna zabawka sensoryczna, do autyzmu, specjalne potrzeby, redukuje stres w opakowaniu, Fidget Toy Push Bubble

#ad
LSGO #ad - Materiał klasy premium: wielokrotnego użytku, zmywalny i trwały. Modna i modna zabawka na placach zabaw, to idealny prezent na urodziny! Zabawka pop it pop it push bubble fidget toy.

Wiele formÓw i wzorÓw: zbierz wszystkie nasze popy, korona, jednorożec, kwadrat, wzory, różne rozmiary, serce, kolory są dostępne: Dino, okrągłe, motyl, kształty, lody itp. Atwa pielęgnacja: zabawka push pop bubble jest wykonana z wysokiej jakości materiału silikonowego. Gracz, przegrywa. Poppit anti-stres: wystarczy nacisnąć pęcherzyki powietrza, aby wytworzyć słynny dźwięk "POP".

Zabawka fidget to gra logiczna i koncentracyjna do stymulowania lub relaksu. Instrukcja gry: gracze zmieniają się, który naciśnie ostatni bąbelek, naciskając żądaną liczbę bąbelków. Zabawka dla dzieci, dziewcząt, chłopców lub dorosłych. Relaksujący, idealny do zwalczania stresu lub lęku. Obróć pokrętło i zacznij od nowa.
MarkaLSGO #ad
ProducentLSGO #ad

7. VUNAKE

#ad

Kontroler push sensory squeeze Fidget Toy zabawka dla dzieci i dorosłych, maszyna do gier, puzzle, Vunake Pop Fidget it Quick Push Game Fidget Toys Pop it elektroniczna gra z czujnikami bąbelków

#ad
VUNAKE #ad - Jeśli naciśniesz nieprawidłowo, które pomagają, tryb punktacji i tryb multiplayera - obsługuje ograniczone czasowo wyzwania / poziom PK, zapamiętaj losowo oświetlone pęcherzyki powietrza i naciśnij szybko i prawidłowo pęcherzyki, każdy tryb ma różne trudności. Idealny prezent na każdą okazję i dla rodziny przyjaciół elektroniczne zabawki pop it są idealne dla przyjaciół, takie jak Święto Dziękczynienia, na święta, dzięki czemu jest to idealny prezent.

Nowoczesny tryb gry może również pomóc Ci skoncentrować się i pokonać nudę, jest dobrym pomocnikiem w pracy, druku biurowym. Interaktywna i przyciągająca zabawka nasze zabawne gry puzzle pozwolą ludziom bawić się godzinami z dala od telefonów komórkowych i tabletów, rodzinie, nauce, skutecznie skracają czas wyświetlania. Zabawka fidget z muzyką doskonale nadaje się do poprawy koncentracji i koncentracji u dzieci. Sten i szczęście do generowania gen.

Jest to świetny pomysł na prezent na urodziny, nagrody w szkole, Wielkanoc polowania, do interaktywnej gry, Halloween, Boże Narodzenie i wypełnij torby z gadżetami. Bezpieczny materiał i wygodna doskonała konstrukcjawykonane z wysokiej jakości materiału silikonowego, nie powodują bólu rąk, nasze pęcherzyki powietrza nie pękają łatwo, ergonomicznie zaprojektowane do długiego trzymania i zabawy, przenośny rozmiar ułatwia korzystanie z gry w dowolnym miejscu i czasie, a regulowana głośność może być wyciszona. Konstrukcja z wieloma trybamizawiera 4 tryby gry, aby przejść każdy poziom.
MarkaVUNAKE #ad
ProducentVunake #ad
Wysokość1.18
Długość1.18
Waga0.13
Szerokość1.18
Numer częściVunake-DE-Pop it Game-yunduo Dog
ModelVunake-DE-Fidget Toys Pop it Game-Dog
Gwarancja90 dni od daty zakupu.

8. Skoye

#ad

Fast Push Game Fidget Toys, prezent urodzinowy, Quick Push Pop Game Fast Push Bubble Game Console Fidget Toys Light Up Pop Game dla dzieci i dorosłych

#ad
Skoye #ad - Ulepszone umiejętności: ta konsola do gier typu push inspiruje pozytywne myślenie i szybkie refleksy poprzez wyzwania związane z zaangażowaniem. Jest wygodny, ergonomiczny design zapewnia długie godziny zabawy bez zmęczenia rąk. Encouraging parent-child bonding and friendly competition, koncentrację, prędkość reakcji, and cultivating teamwork skills.

Zaprojektowana dla dzieci, gry mogą przyciągać uwagę na to, dorosłych i dla każdego, co robisz. Przyciągający wzrok: dzięki swojej rozgrywce aktywującej, przekształca każdy gathering into a lively event. Zapakowany w żywe pudełko, jest to świetny pomysł na prezent na urodziny, dzięki czemu jest to świetny pomysł na prezent dla przyjaciół i rodziny. Doskonały prezent: wykonany z wytrzymałego tworzywa abs i silikonu, halloween i wiele więcej, boże narodzenie, ma długą żywotność. Journey, uczucie odpoczynku, commcommUważanie, kto nie powoduje stymulacji, stresu lub po prostu szukam banish boredom, nasza zabawka fidgets guarantees endless gaming pleasure!.

Odkryj przełomową modę 999 poziomów wyzwań o różnych poziomach, Score Mode, unleash your Inner Champion with 999 Levels of Challenge! . 6 trybów interaktywnych: discover breakout mode, multiplayer, memory mode, scoring race Mode and Breakout Race Mode . Dodatkowo, jest to telefon komórkowy łagodzący stres i stres, sprawi, idealnie nadaje się do presji związanych z pracą. To najlepszy dodatek imprezowy, że będziesz gwiazdą pokazu.
MarkaSkoye #ad
ProducentSkoye #ad
Wysokość2.36
Długość5.31
Szerokość5
Numer częściGH-006
ModelGH-006
Gwarancja6 miesięcy

9. Birnetek

#ad

Birnetek® Pop It zabawka elektroniczna, Quick Push Pop It Bubble, zabawka dla dzieci w wieku 3-12 lat, chłopców i dziewcząt i nastolatków

#ad
Birnetek #ad - 4 zabawne tryby gry tryb przełomowy i tryb pamięci – zapamiętaj losowo oświetlone bąbelki i naciśnij szybko i poprawnie bąbelki, aby przejść każdy poziom. Jest to wspaniały prezent na urodziny, wielkanocne imprezy polowania, Boże Narodzenie i do napełniania torebek prezentowych.

W przypadku zabawnych wyzwań pełnych światła i dźwięków dzieci ćwiczą pozytywne myślenie, koordynację ręka-oko i trening mózgu, a tym samym wspierają rozwój sensoryczny dziecka. Tryb punktowy i tryb wieloosobowy – obsługuje wyzwania sterowane czasowo / poziom PK. Dzieci mogą bawić się z przyjaciółmi lub rodzicami na imprezie i podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu/w pomieszczeniach. Przyjdź i przeżyj wspólną zabawę na zawodach. Regulowana głośność można wyciszyć.

Interaktywna zabawka fidget zabawne świecące gry zapewnią dzieciom rozrywkę przez wiele godzin, dzięki czemu dzieci są trzymane z dala od telefonów i tabletów i skutecznie skracają czas ekranu. Ulepszona zabawka edukacyjna wciągająca klasyczna gra press-bubble spotyka się z szybką grą elektroniczną. Przenośny rozmiar sprawia, pęcherzyki powietrza nie pękają łatwo. Jeśli naciśniesz nieprawidłowo, gra się skończy. Wymaga 3 baterii AAA, nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaBirnetek #ad
ProducentBirnetek #ad
Wysokość5.51
Długość5.91
Szerokość2.56
Numer częściJYWJ-AAL05
ModelJYWJ-AAL05
Gwarancja1 rok gwarancji

10. QZBESTOO

#ad

Pop Push It elektroniczny kontroler do gier, wyciskacz, sensoryczny, zabawka dla dzieci i dorosłych, zabawka dekompresyjna, szybki push pop

#ad
QZBESTOO #ad - Nauka z zabawą - rozwijaj zdolności poznawcze swojego dziecka dzięki tej elektronicznej grze pop it, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o interaktywnym doświadczeniu edukacyjnym. Puzzle budowania mózgów - oprócz tego, ta sensoryczna zabawka pomaga również w treningu sprawności umysłowej. Został zaprojektowany, aby odwrócić uwagę ekranów młodszego pokolenia oraz wspierać zdrowie i rozwój umysłowy.

Postępujące przyspieszenie migających bąbelków i integracja gier dźwiękowych i świetlnych sprzyjają pozytywnej postawie, że jest to zabawna rozrywka, kalibracji ręka-oko i psychicznej kondycji. Zainspirowany klasyczną grą whack-a-Mole, celem jest szybkie doprowadzenie świecących bąbelków, aby przejść do przodu w grze. Doskonały wybór na prezent - pobudzaj serca dzieci, że jest to naprawdę niezapomniany prezent. Wymaga 3 baterii aaa, wielkanoc, nagroda szkolna, młodzieży i dorosłych dzięki tej elektronicznej grze pop it. Atrakcyjność wizualna i zabawne wrażenia sprawiają, ale również odprężenie i nadaje się idealnie jako urodziny, Święto Dziękczynienia, które są sprzedawane oddzielnie.

Zapewnia nie tylko zabawę, Halloween lub prezent bożonarodzeniowy dla dzieci. Kompaktowa i łatwa do przenoszenia konstrukcja sprawia, że jest to fantastyczny wybór, aby Twoje dziecko zajęło podczas długich podróży. Cztery wciągające tryby gry - ta zabawka pop it zawiera tryb multiplayer, tryb breakthrough, tryb pamięci i tryb wynikowy, że to urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla dorosłych i zapewnia radosną przerwę od pracy, które mają na celu rozpalenie kreatywności dzieci i jednocześnie poprawę ich szybkości reakcji i umiejętności współpracy.
MarkaQZBESTOO #ad
ProducentQZBESTOO #ad
Wysokość1.97
Długość4.72
Szerokość4.72
Numer częściFR231001DJS
ModelFR231001DJS
GwarancjaProdukt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat