Top 10 Postkarten Sprüche – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Clever Pool

#ad

Kartki z uczuciami do biura zestaw 1, Clever Pool Kartki motywacyjne, różne inspirujące powiedzenia, kartki pocztowe z mądrościami życiowymi, 36 sztuk, wysokiej jakości wykonanie

#ad
Clever Pool #ad - Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej. Niemiecka marka: clever pool to niemiecka marka. Motywujące wzory: szukasz pocztówek z motywującymi obrazami i sentencjami? jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz zestaw kart ma odpowiednią pocztówkę na każdą sytuację życiową i każdą sytuację uczuciową z atrakcyjnymi zdjęciami i sentencjami, które skłaniają Cię do zastanowienia się nad sobą, swoją sytuacją i przyszłością.

Do 30 dni po zakupie! Jeśli z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się coś na pocztówkach, otrzymasz zwrot pieniędzy. Obietnica clever pool's: abyśmy mogli nieco ułatwić ci decyzję o zakupie, całkowicie podejmujemy ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Zestaw kartek pocztowych zawiera 36 różnych kartek pocztowych z motywem tematycznym, bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Wysoka jakość: firma clever pool koncentruje się na eleganckiej obróbce kartkach motywacyjnych DIN A6 ze stabilnego kartonu.

Przednia strona pocztówek jest uszlachetniona wysokiej jakości, żywymi kolorami dzięki technologii LED UV. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Prawdziwe wszechstronne: nasze motywacyjne kartki pocztowe mają wszechstronne zastosowanie. Dzięki kartkom możesz sprawić wielką radość każdemu, jako kartki z pomysłami dekoracyjnymi do domu, kto potrzebuje odrobiny motywacji lub mądrości życiowej. Kartki pocztowe nadają się również idealnie do albumu kolekcjonerskiego, jako kartki biurowe lub jako karty z uczuciami coachingowymi.
MarkaClever Pool #ad
ProducentClever Pool AG #ad
Wysokość0.02
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częściMOTIVATIN1
ModelMOTIVATIN1

2. Erik Anderson

#ad

Zestaw kartek pocztowych 32 sztuki wysokiej jakości – kartki motywacyjne, kartki z życzeniami z motywującymi sentencjami i mądrościami życiowymi – kartki motywacyjne – idealne jako kartka pocztowa

#ad
Erik Anderson #ad - Wyprodukowano w niemczech – każda kartka jest produkowana w Niemczech i wykonana z okazji ️ dla Ciebie. Piękne motywy – karty z inspirującymi motywami i mądrościami życiowymi jako kartki z sentencjami. Każdy napis powinien Cię pozytywnie nastroić. To jest w środku – 32 x kartki z sentencjami jako zestaw kartek pocztowych DIN A6 na wysokiej jakości papierze. Do namysłu – kartki z sentencjami motywacyjnymi na każdy dzień. Inspirujące – kartki z powiedzeniami z mądrościami życiowymi mogą być również używane jako karty coachingowe.
MarkaErik Anderson #ad
ProducentErik Anderson #ad
Wysokość0.39
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częściKAR-000009
ModelKAR-000009

3. Spielefabrik

#ad

Spielefabrik Motywacja/mądrości: 48 inspirujących kartek pocztowych | wspaniałe zdjęcia/motywy | powiedzenia/teksty | uważność | coaching | zespoły | cytat | cytat | uczucie | pytania grupowe |

#ad
Spielefabrik #ad - Czysta motywacja: ten zestaw składający się z 48 klasycznych pocztówek din a6 został zaprojektowany z dużym poświęceniem, procesów grupowych, budowania zespołu, swój zespół, ćwiczeń umysłu, powiedzeniami i mądrościami życiowymi zainspirujesz siebie, biuro i/lub przyjaciół. Idealnie nadaje się również do coachingu, wybranymi zdjęciami i wzorami oraz kreatywnymi tekstami.

Równie dobrze: kartka jest po prostu klasycznie jako zawieszka do prezentu ;. Cytatami, treningu przywódczego i ogólnie jako lodołamacz. Idealnie nadaje się również do postcrossingu! jakość made in germany: my, projektujemy nasze mapy nie tylko w Niemczech, fabryka gier z siedzibą w Berlinie, ale także drukujemy je na papierze naturalnym z certyfikatem FSC!. Doskonały prezent: twierdzimy, że nasze kartki są tak piękne, że można je wykorzystać jako prezent – a w ramce na zdjęcia, jako zakładkę lub lodówkę stanowią stylowy element dekoracyjny.

Wiele okazji: dzięki temu zestawowi masz zawsze duży wybór, w zależności od gustu obdarowanego/obdarowanego: każde powiedzenie trafi do gustu! W każdym razie dzięki temu zapasowi kart jesteś przygotowany na każdą spontaniczną okazję. Naturalny papier: błyszcząca powłoka to już przeszłość! szorstki, drewniany papier, szlachetny wygląd. Naturalne włókna papieru "algro design Duo" z certyfikatem FSC 360 g są po prostu wspaniałe w dotyku. Z tyłu masz dużo miejsca na twoje wiadomości, zapewnia matowy, na którym drukowane są nasze karty, ponieważ nie ma denerwujących pól adresowych i kodów kreskowych!.
MarkaSpielefabrik #ad
Producentgorilla cases GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość0.58
Waga0.09
Szerokość0.41
Numer częścispfa-DE-PK-motivation-A-2
Modelspfa-DE-PK-motivation-A-48

4. Edition Seidel

#ad

Przyjaźń, kartki z sentencją, miłość, życie i momenty z sentencjami, motywacja, kartki urodzinowe SW02, Edition Seidel Zestaw 36 kartek pocztowych wydrukowanych na papierze typu kraft

#ad
Edition Seidel #ad - Dekoracyjne kartki pocztowe również do upiększenia mieszkania / domu. Nieporównywalne: 36 modnych kartek pocztowych z inspirującymi, motywującymi, przyjaźni, bezczelnymi i zabawnymi powiedzeniami na temat życia, motywacji.

Karty klasy premium. Najwyższa jakość: wszystkie karty są lakierowane na matowo i wyglądają bardzo szlachetnie. Wiele możliwości: kartki do podarowania. Seidel verlag. Nadruk na papierze typu kraft. Jakość offsetowa. Kartki pocztowe z sentencją. Format kart to 10, 5 x 14, 8 cm. Innowacyjne wzornictwo: nasz młody, kreatywny zespół projektuje kartki z wielką dbałością o piękne wzornictwo.

Wysokiej jakości papier 350 g/m² drukowany w Niemczech. Wystarczy kliknąć nazwę sprzedawcy "Edition Seidel"! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Amazon. Wietny pomysł na prezent na przykład na urodziny. Bon ozdobny. Postcrossing. Karty z sentencjami.
MarkaEdition Seidel #ad
ProducentSeidel Verlag GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer części21233
Model21233

5. Gentle North

#ad

Zestaw 25 kartek pocztowych z pięknymi sentencjami – zestaw kartek z życzeniami z sentencjami o miłości, motywacji, rodzinie i przyjaźni – kartki pocztowe z powiedzeniami – kartki z powiedzeniami,

#ad
Gentle North #ad - Zestaw kartek pocztowych – 25 x pocztówki z sentencjami DIN A6 o miłości, przyjaźni, motywacji, wydrukowane na bardzo grubym papierze wysokiej jakości.

Radość jest łatwa – ludzie zasługują na wspaniałe kartki z pięknymi sentencjami i własnymi słowami na odwrocie. Wyprodukowano w niemczech. Wszechstronne zastosowanie – niezależnie od okazji: urodziny, walentynki, pożegnanie – w przypadku wielu powiedzeń każdy znajdzie coś dla siebie. Okrągła sprawa – do każdego prezentu należy piękna karta: popraw swój prezent jedną z naszych zabawnych pocztówek. Jakość jest dla nas najważniejsza, każda kartka pocztowa jest produkowana w Niemczech i zaprojektowana specjalnie dla Ciebie.
MarkaGentle North #ad
ProducentGentle North #ad
Wysokość0.39
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częściKAR-1000361
ModelKAR-1000361

6. TypeStoff

#ad

TypeStoff 20-częściowy zestaw ekonomicznych kartek pocztowych – Funny – DIN A6, cytatami i aforyzmami – PK-00602, 20 różnych motywów z sentencjami

#ad
TypeStoff #ad - Pocztówki to młodsi bracia listów, zawsze nadają się do przekazania małych pozdrowień, kilku słów lub po prostu krótkiej wiadomości. Na stabilnym, wysokiej jakości kartonie pocztówkowym, z tyłu można pisać. Ekonomiczny zestaw 20 kartek pocztowych z starannie zaprojektowanymi sentencjami, na wiele okazji, cytatami i aforyzmem, w modnym i nowoczesnym wzornictwie. Wyprodukowano w małych seriach made in Germany – by TypeStoff. Idealny, aby sprawić sobie radość, ale również idealnie nadaje się na prezent.
MarkaTypeStoff #ad
ProducentFolker Alisch Offsetdruck - alischdruck #ad
Wysokość0.01
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częściPK-00602
ModelPK-00602

7. Edition Seidel

#ad

Edition Seidel SW03 zestaw 25 kartek pocztowych z sentencjami – kartki z sentencją – pomysł na prezent, przyjaźń, motywacja, miłość, zabawne kartki urodzinowe, życie

#ad
Edition Seidel #ad - Dziękujemy. Zabawny i pełen humoru. Tylna strona nadaje się do pisania własny tekst lub napis. Super pomysł na prezent na przykład na urodziny. Dekoracyjne kartki pocztowe również do upiększenia mieszkania / domu.

Wiele możliwości: kartki do podarowania. Innowacyjne wzornictwo: nasz młody, kreatywny zespół projektuje kartki z zamiłowaniem do pięknego wzornictwa. Karty z powiedzeniami. Wysokiej jakości papier 350 g/m² wydrukowany w Niemczech. Niepowtarzalne: 25 modnych kartek pocztowych z inspirującymi, miłości, bezczelnymi i zabawnymi sentencjami na temat życia, przyjaźni, motywacyjnymi, motywacji.

Seidel verlag - wyznaczamy trendy. Karty premium. Wystarczy kliknąć nazwę sprzedawcy "Edition Seidel"! Bon podarunkowy. Kartki pocztowe do pisania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Amazon. Jakość offsetowa. Format kartek: 10, 5 x 14, 8 cm. Najwyższa jakość: wszystkie kartki są lakierowane na matowo i wyglądają bardzo szlachetnie.
MarkaEdition Seidel #ad
ProducentSeidel Verlag GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość6.3
Szerokość4.33
Numer części21502
Model21502

8. Spielefabrik

#ad

Odwagi, uważności, zestaw, prezent, dekoracja, podziękowanie, kartki z sentencją motywacji, Zestaw 24 kartek pocztowych z sentencjami, mądrościami życiowymi, coaching, cytatami, afirmacji, motywami

#ad
Spielefabrik #ad - Wiele okazji: dzięki temu zestawowi masz zawsze duży wybór, w zależności od gustu obdarowanego/obdarowanego: każde powiedzenie trafi do gustu! W każdym razie dzięki temu zapasowi kart jesteś przygotowany na każdą spontaniczną okazję. Doskonały prezent: twierdzimy, że nasze kartki są tak piękne, że można je wykorzystać jako prezent – a w ramce na zdjęcia, jako zakładkę lub lodówkę stanowią stylowy element dekoracyjny.

Papier naturalny fsc: błyszcząca powłoka to już przeszłość! szorstki, zapewnia matowy, drewniany papier, na którym drukowane są nasze karty, szlachetny wygląd. Idealnie nadaje się również do postcrossingu! jakość made in germany: my, projektujemy nasze mapy nie tylko w Niemczech, fabryka gier z siedzibą w Berlinie, ale także drukujemy je na papierze naturalnym z certyfikatem FSC!. Cytatami, budowania zespołu, treningu przywódczego i ogólnie jako lodołamacz.

Czysta inspiracja: ten zestaw 24 klasycznych pocztówek din a6 został zaprojektowany z dużym poświęceniem, procesów grupowych, powiedzeniami i mądrościami życiowymi zainspirujesz siebie i/lub swoich przyjaciół i bliskich! Idealnie nadaje się również do coachingu, ćwiczeń umysłu, wybranymi zdjęciami i wzorami oraz kreatywnymi tekstami. Naturalne włókna papieru "algro design Duo" z certyfikatem FSC 360 g są po prostu wspaniałe w dotyku. Równie dobrze: kartka jest po prostu klasycznie jako zawieszka do prezentu ;.
MarkaSpielefabrik #ad
Producentgorilla cases GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częścispfa-DE-PK-weisheiten-B-24
Modelspfa-DE-PK-weisheiten-B-24

9. Edition Seidel

#ad

Pomysł na dekorację, Edition Seidel Zestaw 25 kartek pocztowych z napisem "Leben & Moments", pomysł na prezent, kartki urodzinowe, miłość, życie, śmieszna, motywacja, przyjaźń, kartki z sentencją

#ad
Edition Seidel #ad - Postcrossing. Kartki pocztowe z sentencją. Wietny pomysł na prezent na przykład na urodziny. Dziękujemy. Karty z sentencjami. Bon ozdobny. Seidel verlag. Zabawny i pełen humoru. Wiele możliwości: kartki do podarowania.

Kartki pocztowe do pisania. Najwyższa jakość: wszystkie karty są lakierowane na matowo i wyglądają bardzo szlachetnie. Innowacyjne wzornictwo: nasz młody, kreatywny zespół projektuje kartki z wielką dbałością o piękne wzornictwo. Nieporównywalne: 25 modnych kartek pocztowych z inspirującymi, przyjaźni, miłości, bezczelnymi i zabawnymi powiedzeniami na temat życia, motywującymi, motywacji.

Wysokiej jakości papier 350 g/m² drukowany w Niemczech. Tylna strona jest łatwa do opisania własny tekst lub sentencja. Format kart to 10, 5 x 14, 8 cm. Dekoracyjne kartki pocztowe również do upiększenia mieszkania / domu. Wyznaczamy trendy. Jakość offsetowa. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Amazon. Karty klasy premium.
MarkaEdition Seidel #ad
ProducentSeidel Verlag GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość6.3
Szerokość4.33
Numer części20541
Model20541

10. Spielefabrik

#ad

Uważność, podziękowanie, odwagi, coaching,, afirmacja, kartki z sentencją, prezent, dekoracja, cytaty, mądrości życiowe, aforyzmy, motywacja, motywami, Zestaw 48 kartek pocztowych z sentencjami

#ad
Spielefabrik #ad - Czysta inspiracja: ten zestaw 48 klasycznych pocztówek din a6 został zaprojektowany z dużym poświęceniem, powiedzeniami i mądrościami życiowymi zainspirujesz siebie i/lub swoich przyjaciół i bliskich! Idealnie nadaje się również do coachingu, procesów grupowych, ćwiczeń umysłu, budowania zespołu, wybranymi zdjęciami i wzorami oraz kreatywnymi tekstami.

Doskonały prezent: twierdzimy, że nasze kartki są tak piękne, że można je wykorzystać jako prezent – a w ramce na zdjęcia, jako zakładkę lub lodówkę stanowią stylowy element dekoracyjny. Naturalne włókna papieru "algro design Duo" z certyfikatem FSC 360 g są po prostu wspaniałe w dotyku. Wiele okazji: dzięki temu zestawowi masz zawsze duży wybór, w zależności od gustu obdarowanego/obdarowanego: każde powiedzenie trafi do gustu! W każdym razie dzięki temu zapasowi kart jesteś przygotowany na każdą spontaniczną okazję.

Papier naturalny fsc: błyszcząca powłoka to już przeszłość! szorstki, drewniany papier, zapewnia matowy, na którym drukowane są nasze karty, szlachetny wygląd. Idealnie nadaje się również do postcrossingu! jakość made in germany: my, projektujemy nasze mapy nie tylko w Niemczech, fabryka gier z siedzibą w Berlinie, ale także drukujemy je na papierze naturalnym z certyfikatem FSC!. Równie dobrze: kartka jest po prostu klasycznie jako zawieszka do prezentu ;. Cytatami, treningu przywódczego i ogólnie jako lodołamacz.
MarkaSpielefabrik #ad
Producentgorilla cases GmbH #ad
Numer częścispfa-DE-PK-weisheiten-A-48
Modelspfa-DE-PK-weisheiten-A-48