Top 10 POLLY POCKET Koffer – Zestawy do zabawy dla lalek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Polly Pocket

#ad

Pollyville domek na drzewie, ponad 15 elementów do gry: 2 lalki, zabawka prezent dla dzieci od 4 lat, pojazd, 4 zwierzęta i więcej, 5 pięter, Polly Pocket HJJ98

#ad
Polly Pocket #ad - Pięć pięter to: pokład kolejki linowej i podjazd pod wieżą, tor przeszkód dla zwierząt domowych, miejsce do karmienia zwierząt i relaksu, sypialnia z łazienką i toaletą, pawilon z lisem z jadalnią i platformą widokową do rozłożenia w domku na drzewie.

Dzieci oczekują zabawnych aktywności, strefa wspinaczkowa, takich jak ukryta zjeżdżalnia ewakuacyjna w domku dla psów, wisząca huśtawka z koszem, rozkładana zjeżdżalnia wodospadowa, balon na gorące powietrze, ukryte schowki na dachu domku na drzewie i wiele innych. Ponadto istnieje jedyna w swoim rodzaju funkcja, która tworzy najlepszy duży domek na drzewie: dzieci mogą jeździć łabędziem przez pierwszy próg podłogi, aby rozszerzyć zestaw do zabawy i rozłożyć kolejkę linową.

Następnie przejdź dalej przez drugi próg podłogi, aby wyciągnąć zjeżdżalnię wodospadową. Zestaw do zabawy ma na każdym poziomie tajne miejsca i zabawne niespodzianki i zawiera dwie małe lalki, cztery urocze figurki zwierząt, dziewięć elementów do zabawy i pojazd łabędzi. Istnieje pięć poziomów zabawy dla zwierząt domowych. Zestaw do zabawy dla zwierząt polly Pocket Pollyville zapewnia nieograniczoną zabawę i jest pełen aktywności dla zwierząt domowych.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość13.5
Długość4.38
Waga1
Szerokość16
Numer częściHJJ98
ModelHJJ98
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Polly Pocket

#ad

Z funkcją ponownego napełniania, gumki do żucia i akcesoria, zawiera 2 mikro-lalki, zabawka dla dzieci od 4 lat, Polly Pocket HJN90, zestaw do zabawy z gumą do żucia

#ad
Polly Pocket #ad - Dla jeszcze większej ilości możliwości zabawy zestaw do zabawy jest wyciągany po bokach, a pod klapą niedźwiedzia kryje się kawiarnia ze słodkimi smakołykami. Dzieci mają nieskończenie wiele możliwości zabawy.

Niektóre elementy, takie jak huśtawka lolli, można umieścić w różnych miejscach zestawu do zabawy. Po przekręceniu koła słodyczy wydobywa się przednia strona widoku. Zestaw do zabawy polly pocket z gumą do żucia posiada 4 obszary do zabawy i łącznie 32 części do zabawy w tym małą lalkę Polly i małą lalkę Shani, 6 gumek do żucia, które nie nadają się do spożycia i wiele innych i zapewnia mnóstwo radości ze słodyczy.

Jeśli koło obraca się jeszcze bardziej, pojawia się guma do żucia nie nadaje się do spożycia z niespodziankami w środku. Jest między innymi domek z piernika, zajęcia takie jak jedzenie lodów lub ślizganie się na górze lodu, obracający się kawałek czekolady, który można otworzyć, kasa z paragonem, schowek przy wydawaniu słodyczy oraz seria obracających się cukierków.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga1.9
Szerokość5.91
Numer częściHJN90
ModelHJN90
Gwarancja24 Miesięcy

3. Polly Pocket

#ad

HKV74, 6 głównych aktorów, 3 miejsca dla przyjaciół, dla kolekcjonerów od 14 lat, rozkładane opakowanie premium, 9 akcesoriów, POLLY POCKET Friends Schatulle kubek do kawy Central Perk

#ad
Polly Pocket #ad - Fani mogą wchodzić w interakcje z 6 głównymi postaciami, 9 akcesoriami i 3 legendarnymi lokalizacjami Friends, jak widać w serii. Wybierz się w podróż do przeszłości dzięki tej torbie Friends x Polly Pocket Compact w kształcie legendarnego kubka do kawy Central Perk.

Wspaniały prezent dla dzieci od 14 lat, szczególnie dla fanów Friends. Zagraj z phoebe na scenie central perk, zrelaksuj się na fotelach w mieszkaniu Joey'a i Chandlera lub przygotuj kolację w mieszkaniu Moniki. Dla jeszcze większej zabawy akcesoria można zawiesić w różnych obszarach kompaktowego samochodu, np. Ten zestaw jest optymalny dla kolekcjonerów i jest dostarczany w wysokiej jakości opakowaniu prezentacyjnym z wysokiej jakości materiałów i wyszukanymi detalami, które świętują fani Friends. Na scenie Central Perk i w mieszkaniach.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad
Wysokość4.33
Długość2.36
Waga0.75
Szerokość6.69
Numer częściHKV74
ModelHKV74

4. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket Meerjungfrau Spielzeug, Polly Pocket Schatulle, GNH11, Spielzeug ab 4 Jahre, Muschel Tasche zum Umhängen in Unterwasser Thema, mit 2 Puppen und 1 U-Boot

#ad
Polly Pocket #ad - Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się wszędzie na torbie. Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki.

Szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą nosić ją jako torebkę lub przekształcić w fajną torbę na brzuch. Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom Polly i Lila są gotowe na wspaniałą podwodną przygodę. Jest tak wiele do odkrycia: w podwodnym zamku znajduje się tron z muszli, kołysać się na kotwicy, obracać się w ramionach ośmiornicy i kiedy morska estern jest obracany, lalki mogą nurkować w poszukiwaniu koralików, jeździć na koniku morskim i obracać się o 360 stopni, wybrać się na przejażdżkę łodzią, jeździć na desce surfingowej na falach, Również rekin i żółw obracają się.

Ta urocza torba z muszelkami polly pocket ma piękny nadruk serca i gwiazd i można ją otworzyć na ekscytujące podwodne przygody z lalką Polly i Lila.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.9
Długość2.75
Waga0
Szerokość5.9
Numer częściGNH11
ModelGNH11

5. Polly Pocket

#ad

Kaktus-Reiterhof Schatulle mit lustigen Überraschungen, 2 Pferde-Figuren und Stickerbogen; Spielzeug für Kinder ab 4 Jahren, den kleinen Puppen Polly und Shani, Polly Pocket GKJ46

#ad
Polly Pocket #ad - Ta urocza szkatułka na kaktusy idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar szkatułka idealnie nadaje się do zabrania ze sobą. Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki.

Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom polly i Shani są gotowi na wspaniałą przygodę w jeździectwie! Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się każdego miejsca na szkatułce. W środku czekają wspaniałe przygody z gospodarstwem jeździeckim na polly, shani i ich dwa słodkie konie! wewnątrz szkatułki na małe lalki czekają mnóstwo zabawnych aktywności: bramkę można otworzyć lalka lub koń zmieści się do środka; po obróceniu szkatułki Polly i Shani mogą jeździć na koniu w kółko; bramkę można otworzyć; bramkę można podnieść do skoku; lalka może odbyć lot balonem na gorące powietrze balon porusza się w górę i poruszać jaszczurką, aby kaktus tańczył; dziewczynki mogą odpocząć na beli siana.

Co za wspaniały dzień na podwórku! szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą ją nosić jako bransoletkę lub torebkę.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość4.33
Długość1.57
Waga0.53
Szerokość4.33
Numer częściGKJ46
ModelGKJ46

6. Polly Pocket

#ad

Teddy Bear zestaw do zabawy, motyw nocowania z 2 mikro lalkami i 16 akcesoriami, prezent od 4 lat, świetna zabawka, Polly Pocket HGC39

#ad
Polly Pocket #ad - Przenośną szkatułkę można zabrać ze sobą wszędzie dzięki regulowanemu paskowi. Szkatułka zawiera 16 akcesoriów, niektóre z nich można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Otwiera się i zamyka. Dzieci przeżywają świetną zabawę, przesuwać gwiazdę po niebie w celu pokazania spadających gwiazd, gdy przyklejają lalki na balustradzie i pozwalają im ześlizgnąć się w górę lub w dół, zbudować łóżko piętrowe, otworzyć piec i lodówkę, włożyć akcesoria na taras i basen, włożyć do środka elementy zabaw, otworzyć namiot i włożyć lalkę lub schować elementy do zabawy na tarasie.

Dzięki akcesoriom takim jak pizza, ognisko, teleskop, popcorn, trampolina, nadmuchiwany łabędź i wiele innych możesz przeżyć wspaniałe przygody podczas następnej piżamowej imprezy.

Szkatułka z misiem polly pocket w uroczym kształcie misia ma na zewnątrz na brzuchu okienko z brokatem, które wiruje, gdy potrząsa się szkatułką. Zawiera 2 małe lalki. Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, dla których przyjaźń, szczególnie dla wszystkich, piżama z przyjaciółmi zwierząt i mnóstwo zabawy oznacza wiele radości!.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość6.75
Długość2.5
Waga1
Szerokość5.5
Numer częściHGC39
ModelHGC39
GwarancjaBrak gwarancji

7. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket HFP99, rozkładana szkatułka smoothie owocowa, zabawka od 4 lat, motyw parku wodnego, zestaw do zabawy w kształcie tropikalnego smoothie owocowego, trzy poziomy

#ad
Polly Pocket #ad - Zestaw do zabawy zawiera również 25 pasujących do tematu niespodzianek w tym mała lalka Polly i mała lalka Shani; każda z lalek ma pięć ruchomych przegubów, dzięki czemu mogą zajmować różne pozycje w grze oraz delfin, ośmiornicę i konik morski. Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry.

Jeśli masz dość zabawy, wszystko można łatwo spakować do szkatułki, aby zawsze i wszędzie było gotowe na kolejne przygody! Każda szkatułka ma długi pasek na ramię, dzięki czemu można ją nosić jak torbę. Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, szczególnie dla wszystkich, którzy kochają przejażdżki, parki rozrywki i mokre przygody!. Niektóre akcesoria można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Dzieci mogą przeżyć przygody bezpośrednio w zestawie do zabawy lub poza nim.

Które dziecko nie lubi bawić się wodą! w zestawie znajduje się trampolina, basen pomarańczowy wystarczy dodać wodę, basen z ananasem wystarczy dodać wodę, nacisnąć na ananasa i już woda wypływa z basenu, karuzela truskawkowa, nacisnąć pomarańczę i tworzą się zabawne bąbelki i drążek antypoślizgowy. Po otwarciu pokrywy ujawniają się trzy piętra pełne zabawy. W parku rozrywki polly pocket i jej przyjaciółka czekają na wiele przygód! Rozkładany park wodny ma kształt tropikalnego smoothie owocowego.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8.5
Długość4
Waga1.88
Szerokość4
Numer częściHFP99
ModelHFP99
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Polly Pocket

#ad

Tropikalne obszary zabaw imprezowych: zjeżdżalnia palmowa, Polly Pocket HJN76, impreza z flamingami, duży zestaw do zabawy z 26 niespodziankami, funkcja Pop + Swap, huśtawka, strefa wodna i wiele

#ad
Polly Pocket #ad - Małpę można przymocować do drzewa, dzięki czemu lalki mogą się do niej przylgnąć i kołysać. Dzięki funkcji pop + swap możliwości zabawy są nieograniczone, ponieważ dzieci mogą podłączyć elementy do różnych obszarów zestawu. Czekają na nas wspaniałe możliwości zabawy i wiele więcej: lalki można przypiąć do palmy, aby mogły wspinać się na górę i w dół.

Duży zestaw do zabawy z flamingami jest wyposażony w uchwyt i dzięki temu jest idealny w podróży! Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, szczególnie dla wszystkich, którzy kochają tropikalne przygody, flamingi i niespodzianki!. Liść przed chatką można rozłożyć i już ujawnia się świąteczny bankiet z obracanym parkietem. Tropikalna impreza z zestawem do zabawy polly pocket flamingo party może się rozpocząć! Wystarczy pociągnąć za nogi flaminga i obserwować, tropikalne obszary zabaw i 26 niespodzianek lalki mikro-margot i przyjaciela, jak kolorowe konfetti i 26 niespodzianek wypadają z zestawu do zabawy! Zawiera zestaw do zabawy, elementy pop + swap i inne akcesoria.

Skrzynia na skarby może zostać otwarta i zapewnia miejsce w środku; akcesoria Pop + Swap można przymocować do dachu chaty, korony drzewa, plaży i wody; akcesoria takie jak deska surfingowa, koło do pływania flamingiem i delfin mogą przesuwać się po falach i wiele więcej!.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8
Długość3.54
Waga1.54
Szerokość10
Numer częściHJN76
ModelHJN76
Gwarancja24 Miesięcy

9. Polly Pocket

#ad

HKV71, 3 rozpuszczalne koraliki, 13 akcesoriów, opcje zabawy wodnej, dla dzieci od 4 lat, POLLY POCKET Sparkle Cove Adventure Łódź narwala – 2 lalki, 2 poziomy, 6 obszarów do zabawy

#ad
Polly Pocket #ad - Wszyscy na pokładzie; łódź sparkle cove adventure oferuje mnóstwo inspiracji do opowieści dzięki 2 lalkom, 2 poziomom, 3 rozpuszczalnym perełkom, 13 akcesoriom, 6 obszarom zabaw i opcjom zabaw wodnych.

Zestaw można otworzyć; wewnątrz znajduje się wnętrze statku z ładną sypialnią i łazienką, polem golfowym, jadalnią i bufetem z pysznymi przekąskami, parkietem do tańca i fajnym basenem ze zjeżdżalnią. Za pomocą działającej windy lalki mogą poruszać się tam i z powrotem między podłogą z kabiną a jadalnią. Dzieci mogą napełnić basen wodą i aktywować zjeżdżalnię. Po naciśnięciu płetwy narwala woda rozpryska się z otworu. Jest tak wiele rzeczy, które dzieci mogą odkryć; gdy perły rozpuszczają się w wodzie, pojawiają się wspaniałe niespodzianki.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad
Wysokość8.66
Długość4.53
Waga0
Szerokość11.02
Numer częściHKV71
ModelHKV71

10. Polly Pocket

#ad

14 akcesoriów, 5 ruchomymi elementami do gry, dla dzieci od 4 lat, zjeżdżalnia, HKV30, tort urodzinowy, buda dla psa, POLLY POCKET Szkatułka na imprezę dla psa, zestaw do zabawy z 2 lalkami

#ad
Polly Pocket #ad - Szkatułka na imprezę dla psów obejmuje budę dla psa, a także rozkładany tort urodzinowy, rozkładaną zjeżdżalnię dla zabawy w basenie, którą można otworzyć, obracającą się trawę na spacer, w którym kryje się niespodzianka.

Niektóre akcesoria nadają się do łączenia i wymiany, dzięki czemu zapewniają nieskończoną zabawę. W środku znajduje się zestaw do zabawy z małą lalką i małą fioletową lalką, łuk balonowy, 5 ruchomych elementów do gry i 14 akcesoriów, prezent urodzinowy, który można otworzyć, w tym 3 szczenięta, i wiele innych.

Ten zestaw do zabawy dla psów Polly Pocket zapewnia najlepsze przeżycia z psem. Na zewnątrz znajduje się urocza buźka szczeniaka z kapeluszem imprezowym, okularami przeciwsłonecznymi w kształcie gwiazdy i dmuchanymi bąbelkami, które zapewniają nieskończoną zabawę. Zabawkę w podróży można otworzyć.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość4.72
Długość1.89
Waga0.62
Szerokość4.72
Numer częściHKV30
ModelHKV30
Gwarancja24 Miesięcy