Top 10 Mobile Game Controller – Przyciski spustowe do gier na telefony komórkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Newseego

#ad

Newseego PUBG Mobile Game Trigger, PUBG telefon komórkowy Trigger L1R1 Armor Style kolorowy Pubg Game Trigger Shoot Sensitive Joysticks Aim & Fire Game Phone Button do PUBG telefonu komórkowego Gry

#ad
Newseego #ad - Wzornictwo w stylu zbroi jest bardziej stylowe i fajne, dzięki czemu możesz cieszyć się grą. Nie przegap swojego strzału. Wzór w stylu zbrojny ten wyciąg jest wykonany z metalu ABS, jest trwały i ergonomiczny. Mechaniczny czarny trzonek plus klucz sprężynowy, jest trwały, tak fajny.

Wysoka precyzja i wysoka czułość. Wysoka czułość - ten wyzwalacz to ulepszona wersja z metalowym przyciskiem, który jest bardziej wrażliwy na strzelanie i celowanie niż inne wyzwalacze. Możesz szybko strzelać do wrogów bez uszkadzania ekranu telefonu. Kompatybilność ten wyzwalacz gier został zaprojektowany do wielu gier, Rules of Survival, w tym PUBG, Knives Out, Survivor Royale, Critical Ops itd. Make you win możesz chodzić po ludziach podczas ich śledzenia i strzelania.

Kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów z systemem iOS i Android itd. Wspaniałe wzornictwo ten wyzwalacz gamepada pubg jest wykonany z metalu mielonego abs, szybko amortyzuje, nawet jeśli gra nie męczy się przez długi czas. Sprawiają, że gra na telefonie jest o wiele bardziej zrelaksowana i łatwiejsza i sprawiają, że Twój telefon przypomina kontroler. Wygląd spustu inspirowany jest wzorem kadłuba działu sztormowego, wytrzymały i ergonomiczny.
MarkaNewseego #ad
ProducentNewseego #ad
Numer częściAA1789-A

2. IFYOO

#ad

Kompatybilny z PUBGG/Fortnitee/Call of Duty, IFYOO Z108 i Fire Triggers do telefonów iPhone i Android, Mobile Game Trigger, mobilny kontroler do gier, 1 para z 2 sztukami etui na palce

#ad
IFYOO #ad - Wysokiej jakości tworzywo sztuczne aBS jest trwałe, a minimalistyczny design ogranicza korzystanie z ekranu telefonu i pozwala uniknąć okluzji aparatu telefonu i karty w grze. Dzięki naszemu przenośnemu kontrolerowi do gier można jednocześnie poruszać, bardzo czuły, celować i strzelać kciukami i palcami wskazującymi lewej i prawej dłoni.

Obsługiwane gry: kompatybilne z pubgg mobile, Fortnitee Mobile, 5 cm, Knives Out, Call of Duty Mobile i innymi grami mobilnymi. Konstrukcja zapobiegająca nieprawidłowej obsłudze 1 mmunikaj przypadkowego naciśnięcia bocznych przycisków telefonu komórkowego takich jak przyciski głośności, przycisk zasilania i tak dalej w grze, funkcja niskiego ekranuNasz mobilny kontroler do gier ma najniższe zużycie ekranu w podobnych produktach, nie może to wpływać na płynność gry. Doskonałe wzornictwow porównaniu z podobnymi produktami nasz mobilny kontroler do gier wykorzystuje unikalną konstrukcję klipsa, która zapewnia trwałą elastyczność i chroni ekran przed zarysowaniami.

Zastosowanie: przed rozpoczęciem gry można dostosować przyciski strzelania i celowania w ustawieniu klawiszy do gry pod touchpadem przenośnego kontrolera gier. Nie wahaj się skontaktować z nami z jakiegokolwiek powodu. Obsługiwane urządzenia: kompatybilne z telefonami iphone i telefonami z systemem android telefon komórkowy o grubości mniejszej niż 11 mm z ekranem 11, 4-16, telefon może być używany z folią ochronną na wyświetlacz i etui na telefon komórkowy. Dobre wrażenia podczas gry: łatwy w obsłudze, regulować kąt, fizyczny przycisk sprzężenia.
MarkaIFYOO #ad
ProducentIFYOO #ad
Numer częściIFYOO-Z108-F1
ModelIFYOO-Z108-F1

3. Ozkak

#ad

Ozkak PUBG Mobile Controller 4 Triggers L1R1 L2R2 wyzwalacz telefonu komórkowego do systemu Android iOS

#ad
Ozkak #ad - Ten artykuł może być najlepszym wyborem. Jeśli szukasz zewnętrznego urządzenia, dopasowywać kąt, które pomoże Ci wygrać grę. Wzornictwo z wycięciemBrak przypadkowego dotknięcia bocznych przycisków telefonu.

Chroń swój telefonkonstrukcja z klipsem i wyściółka ochronna zmniejszają prawdopodobieństwo zarysowania telefonu podczas zakładania i zdejmowania. Stosowane gry kompatybilny z PUBG Mobile, Kritic Strike, Call of Duty Mobile i innymi mobilnymi strzelankami. Stań się niepokonany! dzięki temu wyzwalaczowi pubg twoja postać może się jednocześnie poruszać, celować i strzelać.

Wysoka czułość wewnętrzne pozłacane styki zapewniają szybką reakcję. Szerokie zastosowanie kompatybilny z prawie wszystkimi telefonami iphone i android grubość 5-13 mm z folią ochronną na wyświetlacz lub etui na telefon komórkowy, Fortnitee Mobile, również z zakrzywionym ekranem. Obsługa sześcioma palcami. Możesz szybko strzelać do wrogów bez uszkadzania ekranu telefonu.
MarkaOzkak #ad
ProducentShen Zhen Shi Ou Sheng Kai Mao Yi You Xian Gong Si #ad
Numer częściAK28

4. TSLBW

#ad

TSLBW Mobile Game Controller Trigger Fire Aim Button Trigger Sensitive Shooting and Target Button Target & Fire Trigger Key for iOS and Android Smart Phone 1 Pair 4 klucze

#ad
TSLBW #ad - Mały i lekki: wyzwalacze są przenośne i małe, a także mieć je do zabawy w biurze, w podróży, szkole, dzięki czemu można je włożyć do kieszeni, na kempingu i do zabawy wszędzie i wszędzie.

Wysokiej jakości materiał: ten wyzwalacz do gier jest wykonany ze stopu metalu ABS, trwały i ergonomiczny, czuły, jednoczesne sterowanie za pomocą 4 przycisków, stabilny i niełatwy do potrząsania. Atwa instalacja: nasze mobilne kontrolery do gier są bardzo łatwe w instalacji. Otrzymujesz: otrzymasz 2 sztuki wyzwalacza do gier, łatwe w obsłudze i bardzo precyzyjne, które są przeznaczone do wielu gier, nawet jeśli gra przez długi czas nie męczy się.

Kupuj z zaufaniem: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego mobilnego wyzwalacza, będziemy cierpliwi, skontaktuj się z nami, aby go rozwiązać. Dzięki ulepszonemu klipsowi na telefon wyzwalacz może działać bez problemu w krytycznych czasach bez ześlizgiwania się.
MarkaTSLBW #ad
Wysokość0.79
Długość2.36
Szerokość2.36
Numer częścihot199

5. Ozkak

#ad

Ozkak Mobile Game Controller L1R1 Trigger Gamepad uproszczony kontroler do gier, niebieski rekin, przenośny uniwersalny

#ad
Ozkak #ad - Atwa instalacja, kompatybilna z folią na telefon komórkowy. Obsługa dotykowa pomaga wykorzystać każdą okazję, aby zabić wroga. Ywotność 2 milionów pras. Profesjonalne wrażenia z gry są tworzone dzięki przyciskom zwanym myszką komputerową. Mały i poręczny, zawsze i wszędzie gotowy do użycia.
MarkaOzkak #ad
ProducentOzkak #ad

6. Queen.Y

#ad

Gamepad z wyzwalaczami, uchwyt na telefon komórkowy, przycisk ognia, przenośny kontroler, czuły joystick cel, Queen.Y Kontroler do gier, mobilny kontroler

#ad
Queen.Y #ad - Obsługa czterema palcamiŁatwe do celowania, skakania, noszenia plecaka, kucania, strzelania, sprawdzania i leżenia. Atwa obsługadzięki temu przenośnemu kontrolerowi można jednocześnie poruszać, obracać, celować i strzelać, naciskając przyciski palcami wskazującymi.

Gwarancja jakościjeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pilota zdalnego sterowania, skontaktuj się z nami. Zawsze będziemy po Twojej stronie. Atwe ładowanie boczna pusta struktura umożliwia ładowanie bez wyjmowania tego kontrolera. Kompatybilny z wieloma grami zaprojektowany z myślą o wielu grach na telefonach iOS i Android, zasady survivor Royale, takich jak PUBG, Knives Out, Critical Ops itd.
MarkaQueen.Y #ad
ProducentQueen.Y #ad
Wysokość2.36
Długość5.91
Szerokość5.12
Numer części1427027/120534AM111-1118
Model1427027/120534AM111-1118

7. Generic

#ad

1 para przycisków pomocniczych do gier telefonu komórkowego, celownik, joysticki, praktyczne wzornictwo i trwałe, przyciski wyzwalające ogień do strzelania

#ad
Generic #ad - Wbudowany przycisk zapewnia idealne uczucie nacisku. Super kompatybilność, uniwersalny telefon komórkowy, system iOS i Android. 1 para przycisków pomocniczych do gier telefonu komórkowego, joysticki, przyciski wyzwalające ogień do strzelania, celownik, praktyczne wzornictwo i trwałe. Niezależnie od lewej i prawej strony, bez blokowania ekranu, montaż i użytkowanie, a następnie odblokowywania. Pozycja instalacji może być dostosowana samodzielnie, bez blokowania widoku mapy.
MarkaGeneric #ad
ProducentGeneric #ad
Wysokość0.79
Długość0.79
Waga0
Szerokość0.79
Numer części02858F1686BCB

8. Morza

#ad

Morza 4. Generacja telefonu komórkowego strzelanie gra asystent telefon Shooter-Trigger Gamepad praktyczne narzędzia do gry na telefon

#ad
Morza #ad - Thetrigger jest bardzo czuły, ten kontroler do telefonu komórkowego zapewnia gładkie wrażenia podczas strzelania. Dzięki temu kontrolerowi telefonu można celować w stopę, na otwartej ramie, aby jednocześnie robić zdjęcia i robić więcej niż inne.

Ten kontroler shooter do telefonu ma inteligentne wzornictwo, nie blokuje wizji, można zobaczyć wyraźnie mapę i inne informacje. Atwy w obsłudze, a potem można się cieszyć grą i oczekiwać, wystarczy kilka prostych kroków, że wiatr wiatr kurczak pokaże kolację na ekranie. Ten kontroler do telefonu jest łatwy w montażu i nie ślizga się łatwo, w międzyczasie nie pozostawia rys na wyświetlaczu telefonu.
MarkaMorza #ad
ProducentMorza #ad
Wysokość1.18
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściAMZMorza2608

9. Morza

#ad

Morza 1 para joystick ogień Aim przycisk spustowy R11 Shooter metalowy klucz gamepad zamiennik do PUBG

#ad
Morza #ad - Poprawia szybkość i dokładność nagrywania. Możesz jednocześnie poruszać, obracać, celować i strzelać za pomocą przycisków i wyeliminować wysiłek, który jest używany tylko do pracy - co znacznie zwiększyłoby sukces gry.

Mobilny kontroler do gier jest wyposażony w specjalny metalowy czujnik i łatwy do zastosowania na telefonie, delikatne przyciski pomagają lepiej cieszyć się grą. Ręcznie obsługiwane artefakty z kurczakiem, obsługa telefonów z ekranem 4, 7-6, 5 cala, dobre uczucie. Antypoślizgowa konstrukcja: z mocnym zamknięciem, mobilne kontrolery do gier są stabilniejsze na telefonie, co pomaga cieszyć się lepszymi wrażeniami z gry. Ustaw pozycję przycisku, aby trafić w pełni pad spustowy, a następnie zapisać ustawienia.
MarkaMorza #ad
ProducentMorza #ad
Numer częściAMZMorza5442

10. Newseego

#ad

Czuły L1R1, celowanie i strzelanie do PUBG/Knives Out/Rules of Survival dla systemów Android i iOS, Newseego PUBG Mobile Game Trigger, wyzwalacz do gry na smartfonie, przycisk kontrolny, 1 para,

#ad
Newseego #ad - Idealna instalacja – aby nie dosięgnąć po boczne przyciski, który można mocno zainstalować w telefonie i zacisnąć grubość od 6, dodajemy do tego wyzwalacza projekt nacięcia. Atwy w obsłudze – bardzo łatwy w użyciu tego kontrolera.

Materiał premium – ten spust jest wykonany ze stopu i PMMA, co zapewnia długą żywotność. Ponadto wyzwalacz jest wyposażony w ulepszony zacisk, 11 mm do 12 mm. Po wzięciu możesz cieszyć się grą zawsze i wszędzie. Atwy do zabrania ze sobą – ten kontroler jest mały i lekki i można go nosić w torbie. Kompatybilny – zaprojektowany z myślą o strzelankach z systemem ios i android, Call of Duty itd.

Wystarczy zainstalować ten wyzwalacz w odpowiedniej pozycji telefonu i przymocować go do telefonu za pomocą zacisku. Dopóki gra pozwala na dostosowanie i przeciąganie przycisków, Knives Out, takich jak PUBG, Rules of Survival, możesz grać w grę za pomocą mobilnego kontrolera gier.
MarkaNewseego #ad
ProducentNewseego #ad
Numer częściAA1333-L
ModelAA1333-L