Top 10 Kerzenwachs Zum Gießen 10kg – Wosk do świeczek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. dakamilech

#ad

Nadają się najlepiej do samodzielnej produkcji kremu, mydła i świec, maści, Pastylki ze 100% czystego wosku pszczelego

#ad
dakamilech #ad - Majsterkowanie: odlewanie, wyciąganie, lepienie świec. Ochrona: pielęgnacji obuwia, ochrona drewna i mebli, pielęgnacja nart. Kosmetyki: wosk do wąsów, masła do ciała, mydła, szminki do ust, maści, kremu, lotionów. Pastylki wielokrotnie czyszczone, naturalna barwa żółtawa o długiej trwałości. 100% wosku pszczelego w jakości kosmetycznej.
Markadakamilech #ad
Producentdakamilech #ad
Waga0.22
Numer częściunknown

2. Ilmkerze

#ad

świece do odlewania świec z wosku pszczelego, świece kształtowe, Ilmkerze® Pastylki z wosku pszczelego żółte 500 g | Premium | idealne do świec typu tealight

#ad
Ilmkerze #ad - Przyjazna dla środowiska opakowanie waży tylko kilka gramów. To chroni środowisko. Zostań zadowolonym klientem i przekonaj się o naszej niemieckiej jakości marki. Nasze knoty ilmkerze są idealnym uzupełnieniem do produkcji świec. Wystarczy włożyć pusty worek do pojemnika na surowce wtórne.

Wszechstronność dzięki naszemu woskowi pszczelemu można nalewać świece i ciągnąć świece. Idealnie nadaje się do podgrzewaczy, świec bryłowych i świec kształtowych. Dzięki naszej gwarancji satysfakcji możesz mieć pewność, że dokonasz właściwego wyboru. Dzięki temu powstaje mniej śmieci, które można bez problemu poddać recyklingowi. Testujesz przez 30 dni bez zmartwień. Realizacja własnych pomysłów to świetna zabawa, a dzięki naszemu woskowi pszczelemu osiągniesz najlepsze rezultaty.

Jeśli jednak coś nie pasuje, otrzymasz zwrot pieniędzy w całości. Szklanki lub metalowe naczynia z Twojego gospodarstwa domowego nadają się do własnych kreacji. Zaufanie ponad 120 000 klientów korzysta z naszych pastylek z wosku pszczelego. Nasz wosk pszczeli premium zapewnia najlepsze palenie i mniej kropli świecy. Atwa obsługa pastylki z wosku pszczelego topią się wyjątkowo szybko i sprawiają, że porcjowanie jest dziecinnie proste.
MarkaIlmkerze #ad
ProducentKeLaGe #ad
Wysokość0.98
Długość9.84
Waga1.1
Szerokość7.09
Numer częściK15BP005ZV-22
ModelK15BP005ZV-22

3. DistrEbution

#ad

Made in Germany, 10 kg wosku rzepakowego 57-61°C w pastylkach, na bazie naturalnej do świec z woskiem ekologicznym

#ad
DistrEbution #ad - Produkt - wysokiej jakości wosk rzepakowy do produkcji świec. Wyprodukowano w Niemczech. Punkt topnienia i kolor 57 - 61°C, kolor beżowy. Informacje nasz produkt idealnie nadaje się do dodawania olejków zapachowych i farb woskowych. Zastosowanie idealnie nadaje się do produkcji świec, takich jak świece pieńkowe, świece wotywne lub jako masa opałowa świec. Optymalny kształt - wosk rzepakowy w pastylkach, napełniony w zamykanym stojaku worku.
MarkaDistrEbution #ad
ProducentDistrEbution #ad
Wysokość11.42
Długość14.96
Waga22.05
Szerokość11.81

4. WAXHAUS

#ad

Wosk do świec do roztapiania, WAXHAUS Wosk do świec 0,75 kg | biały wosk parafinowy do świec Made in EU! Wosk do świec do odlewania i jako piasek do świec i produkcji świec DIY – wosk do świec

#ad
WAXHAUS #ad - Idealny do kolorów i zapachów: nasz wosk do odlewania świec doskonale łączy się ze wszystkimi możliwymi kolorami świec i olejkami zapachowymi – Twoja kreatywność nie zna granic.

Niekończące się możliwości zastosowania – niezależnie od tego, czy do projektów świec DIY, świec pieńkowych itp. Farby do świec do odlewania świec. Lub jako piasek do świec, podgrzewaczy, do świec lub nawet do kąpieli parafinowych. Nasz granulat parafinowy jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami w UE. Wybór do projektów świec diy – dziecinnie łatwe użytkowanie dzięki optymalnej temperaturze topnienia 54-56°C i zawartości oleju
MarkaWAXHAUS #ad
ProducentComnesis GmbH #ad
Waga0.75

5. TrendLight

#ad

100% czystości, TrendLight 890018-5 parafina na świece, 5 kg

#ad
TrendLight #ad - Temperatura topnienia 55 C. Zobacz szczegóły produktu. Inne produkty z zakresu samodzielnego wytwarzania świec można znaleźć poniżej. Ilość: 5 kg. Drobny granulat.
MarkaTrendLight #ad
ProducentTrendstyle Creativ GmbH #ad
Wysokość3.15
Długość22.05
Waga11.02
Szerokość14.96
Numer części890018-5
Model890018-5

6. Oputec

#ad

Kremowy wosk – samodzielne robienie świec – odlewanie świec z naturalnego wosku – tworzenie własnych świec – Made in Germany, Oputec 2 kg wosku świecowego pastylki z rzepaku: jasny

#ad
Oputec #ad - Można odlewać wszystkie popularne formy świec. Temperatura topnienia: ma wysoką temperaturę topnienia 62°C – 65°C, a dzięki formie pastylki można łatwo dozować.

Ekologiczna i wegańska alternatywa dla skamieniałego wosku parafinowego lub południowoamerykańskiego wosku sojowego. Wyprodukowano w niemczech: najwyższa jakość dzięki niemieckiej produkcji i długowiecznemu krótkiemu transportowi wyróżniają ten wosk rzepakowy. Produkcja świec: nadaje się szczególnie do odlewania świec. Podczas obróbki szybciej i czystsze niż granulat woskowy. Wosk świecowy ze 100% raps: czysty wosk rzepakowy z upraw środkowoeuropejskich. Zrównoważony rozwój: wosk z w pełni odnawialnego surowca z pól rzepakowych i produkcji niemieckiej. Idealnie nadaje się do odlewania, majsterkowania i uzupełniania.
MarkaOputec #ad
ProducentOputec #ad
Waga4.41
Numer częściOPU_RWP_2

7. HappBee

#ad

HappBee® Zestaw świec z wosku pszczelego w komplecie z formą silikonową, knoty 200 g czystego naturalnego wosku pszczelego 5 samodzielnie wykonanych świec do samodzielnego wykonania jako wspaniały

#ad
HappBee #ad - Premium wosk pszczeli: 100% naturalny produkt z niemiec bez dodatków, bez konserwantów. Są w 100% wolne od parafiny i są trwałe. Dodatkowo link do filmu, w którym krok po kroku przedstawiamy produkcję świecy z wosku pszczelego. Zestaw zawiera 200 g najlepszego wosku pszczelego HappBee, 4 drewniane pałeczki mocujące.

Knot świecowy: dołączone knoty do świec z nóżką są wykonane z konopi i pokryte woskiem pszczelim. Dzięki temu zestaw do odlewania świec dla dzieci nie pozostawia nic do życzenia. Samodzielne robienie świec Zestaw świec dla dorosłych również z dziećmi. Instrukcja obsługi: do naszego zestawu do odlewania świec z wosku pszczelego dołączona jest instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Przyjazne dla środowiska, jak przewidziano natura, bez substancji zapachowych, również do ciągnięcia świec i płytek z wosku pszczelego do świec – zestaw dla dzieci.

Zestaw: otrzymasz wszystko, 5 knotów do świec, czego potrzebujesz, silikonową formę do wielokrotnego użytku, aby samodzielnie wykonać wspaniałe świece z wosku pszczelego. Wiecie: można polać wyjątkowe, żółte świece z wosku pszczelego o wspaniałym zapachu samodzielnie wykonanym zestawem świec z wosku pszczelego – zestaw do nalewania świec, zrób świece dla dzieci.
MarkaHappBee #ad
ProducentHappBee #ad
Waga0.44
Numer części21

8. generisch

#ad

Wosk do świec, nadaje się do odlewania i ozdabiania świec i majsterkowania, Made in Germany 5 kg, Parafina 54-56°C w pastylkach

#ad
generisch #ad - Czysta biała parafina – made in germany – do majsterkowania, w rolkach ognia, ognia ogrodowego i jako wosk uzupełniający. Temperatura krzepnięcia parafiny wynosi od 54 do 56 °C i nadaje się dobrze do odlewanych, ale również ciągniętych świec. Biały wosk, prawie przezroczysty o czystości DAB o niskiej zawartości oleju poniżej 0, 5%. Jest to czysty wosk parafinowy, bez oleju palmowego, stearyny lub innych dodatków. Bardzo łatwe dozowanie dzięki formie pastylki, nie przykleja się tak łatwo jak granulat.
Markagenerisch #ad
ProducentDistrEbution #ad
Waga11.02

9. DistrEbution.com

#ad

Made in Germany, parafina, temperatura topnienia 58-60 °C, Wosk parafinowy pastylki do nalewania świec 10 kg, wosk do świec

#ad
DistrEbution.com #ad - Wyprodukowano w Niemczech – wosk parafinowy niemieckiej produkcji. Forma dostawy pastylowana i tym samym dobrze dozowana. Punkt topnienia i kolor 58-60 °C – biały. Nie granulat, lecz pastylki, ponieważ granulat często się piecze. Zastosowanie wosk parafinowy jest używany do produkcji wszelkiego rodzaju świec, świec walcowych, pływających świec, podgrzewaczy, m. In. Wiec stołowych, świec wotywnych, świeczników itd. Ten wosk jest bardzo łatwy w obróbce. Profesjonalna jakość Czysty wosk parafinowy, bez oleju palmowego, stearyny lub innych dodatków.
MarkaDistrEbution.com #ad
ProducentDistrEbution #ad
Waga22.05

10. CAVSGL

#ad

Parafina premium 10 kilogramów, resztki wosku do świec, Wosk Resztki wosku do świec

#ad
CAVSGL #ad - W tym e-mailu masz możliwość poinformowania nas o wybranym kolorze. Jeśli nie podano konkretnego wyboru koloru, brązowy, zielony zarówno jasnozielony, niebieski zarówno jasnoniebieski, jak i ciemnoniebieski, pomarańczowy, żółty, jak i ciemnozielony, wyślemy Ci losowo 1-2 różne kolory.

Wsparcie: jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości po zakupie, jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili i możemy się z nami skontaktować. W przypadku większych ilości wysyłamy bloki, w przypadku mniejszych ilości małe kawałki. Należy jednak zwrócić uwagę na możliwe nieznaczne różnice w odcieniach kolorystycznych. Jakość: wysokiej jakości wosk parafinowy w różnych żywych kolorach.

WskazÓwka: po złożeniu zamówienia wyślemy Ci wiadomość e-mail. Kolory: mamy w magazynie wiele kolorów, które mogą być natychmiast dostarczone. Należą do nich czerwony, fioletowy i różowy. Wysyłka: chodzi o fragmenty i bloki. Ponadto oferujemy szare oraz mieszane kolory z małymi kawałkami. Wosk jest dostarczany w postaci bloków i optymalnie nadaje się do projektów DIY. Idealnie nadaje się do produkcji świec i kreatywnych projektów.
MarkaCAVSGL #ad
ProducentCAVSGL Eigenproduktion #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga22.05
Szerokość3.94
Numer części001
Model001