Top 10 Insektenschutz Tür – Siatki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. yotache

#ad

Samoprzylepna, otwierana prawo/lewa, ochrona przed owadami, czarna, Yotache Moskitiera na drzwi balkonowe z magnesem, 100 x 205 cm

#ad
yotache #ad - Krawędzie są dobrze zszyte, dzięki czemu można nie tylko dobrze zapobiegać komarom, ale także świeże powietrze i światło słoneczne dostać się do Twojego domu bez wpływu na widoczność na zewnątrz. Uniwersalny otwór z lewej i prawej strony – te zupełnie nowe drzwi z uniwersalnym otworem na lewą i prawą stronę można przymocować z obu stron taśmą na rzep, dzięki czemu zasłona z siatki może być swobodnie włączana w zależności od pozycji klamki; Twoja widoczność jest nieograniczona i wygodna dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dzięki prostej instalacji dołączonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko zamontować lub zdemontować w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub wiercenia. Ulepszona i wzmocniona – górna środkowa tkanina jest podwójnie wszyta, a etykieta z logo jest dodawana jako poduszka, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środkowej. Jesteśmy dumni z naszych drzwi z siatki magnetycznej i jesteśmy przekonani, że pokochasz jakość i komfort.

Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek problemów! Ciężkie drzwi z moskitierą – magnetyczny parasol na drzwi jest wykonany z pogrubionego materiału z włókna szklanego 18 x 16, jest bardzo gęsty, a rozmiar oczek jest odpowiedni, trwały i ma dobrą przepuszczalność. Wysokiej jakości materiał z włókna szklanego nie jest łatwy do rozciągnięcia i rozerwania, wytrzymuje długie okresy słońca i wiatru i ma dłuższą żywotność niż zwykły materiał poliestrowy. Zaleca się, a następnie ją przykleić. Uwaga: ze względu na problemy z procesem normalne jest, że rozmiar moskitiery może mieć błąd 1 cm.
Markayotache #ad
Producentyotache #ad
Wysokość80.71
Długość0
Waga1.63
Szerokość39.37

2. Risareyi

#ad

Na drzwi balkonowe, bez wiercenia, z taśmą klejącą, Risareyi Moskitiera z włókna szklanego, tarasowych, na lato, szer. x wys. 95 x 215 cm, do drzwi wejściowych, ochrona przed komarami, czarna

#ad
Risareyi #ad - Ciesz się przyjemnym latem. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dotyczących drzwi moskitiery prosimy o kontakt mailowy przez Amazon, a my rozwiążemy wszystko dla Ciebie. Ekskluzywne wykonanie, gdy nie jest używana. Wzmocnione włókno szklane - magnetyczna siatka na owady risareyi jest wykonana z bardzo delikatnego i gęstego materiału z włókna szklanego, rozerwanie i starzenie, włókna szklanego, stabilność wymiarowa, wystarczająco wytrzymała do wieloletniego użytkowania.

Moskitiera na drzwi balkonowe może powstrzymać komary przed wnikaniem, w przeciwieństwie do poliestru, jest odporna na ciepło, wpuścić świeże powietrze do środka. Ponadto nasze drzwi balkonowe można dopasować. Całkowicie obszyte. Nie uszkodzi to ramy drzwi ani ścian. O risareyi – oferujemy szeroką gamę rozmiarów magnetycznych moskitiery na drzwi tarasowe, z nadzieją przynieść zdrowie i komfort każdej rodzinie. Z akcesoriami – Łatwy montaż na klej, drzwi z płytkami, pełne zapięcie na rzep, montaż trwa zaledwie kilka minut bez użycia specjalnych narzędzi.

Reinforced - wzmocniona górna taśma na rzep, unikaj uszkodzenia, górna taśma na rzep rozszerza się z 2 cm do 4 cm dla większej stabilności, nie uszkadza futryny drzwi, odporny na ścieranie materiał krawędziowy wzór kratki w romby. Nowy, można również łatwo zdjąć moskitierę, ścierania lub deformacji. W zestawie z taśmą klejącą o wysokiej lepkości, bez wiercenia, może być stosowany na gładkich i płaskich powierzchniach drzwi aluminiowe, z wyjątkiem białej ściany, drzwi szklane itd.
MarkaRisareyi #ad
ProducentRisareyi #ad
Wysokość84.65
Długość0.39
Waga750
Szerokość37.4
Numer części95x215cm
ModelFit Door 36"x81"

3. HONGTAISHENG

#ad

Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, na drzwi tarasowe, ochrona przed komarami, ochrona przed owadami, odporna na zarysowania, 110 x 220 cm, zasłona na drzwi do piwnicy

#ad
HONGTAISHENG #ad - Na krawędzi zasłony na drzwi przyszyte jest zapięcie na rzepy. Proszę wybrać zasłonę, która jest większa niż i jest najbliższa temu rozmiarowi. Wytrzymuje co najmniej 50 000 normalnych zastosowań i będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

Wykonamy krawędź drzwi o szerokości 6 cm z trzech stron. Wysoka jakość - ta zasłona na drzwi jest wykonana z mocnej tkaniny z włókna szklanego z 36 magnesami, które są zszyte maszynowo na środku zasłony. Magnetyczne samozamykające sięta zasłona na drzwi ma 36 magnesów, które zamykają się automatycznie i bezgłośnie po przejściu. Gęsta siatka zatrzymuje komary i robactwo z dala i jednocześnie wpuszcza świeże powietrze. Przyjazna dla dzieci i zwierząt domowychta wytrzymała moskitiera wytrzymuje pazury kotka lub psa, a mimo to jest wystarczająco lekka, aby zwierzęta domowe i dzieci mogły przez nią przejść.

Wszystko wchodzi w zakres dostawy. Rozmiar drzwi i xborderproszę zmierzyć wewnętrzne wymiary drzwi bez ościeżnicy. Dzięki dołączonemu zapięciu na rzep i instrukcji może nie być dostępna w języku polskim można go zamocować w mniej niż dwie minuty. Atwa instalacjado instalacji nic więcej nie jest konieczne.
MarkaHONGTAISHENG #ad
ProducentHONGTAISHENG #ad
Wysokość86.61
Długość0.2
Waga1.81
Szerokość43.31
ModelHL6ZC001

4. RTOTS

#ad

Czarna, automatyczne zamykanie, na drzwi balkonowe, Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, magnetyczna moskitiera na drzwi, bez wiercenia, do salonu, tarasowe, 285 x 230 cm

#ad
RTOTS #ad - Wymiary drzwi na ekran to szerokość x wysokość. Rtots ️ - wszystko, co robimy, kręci się wokół prostego celu: zapewnienie komfortu i wygody w Twoim mieszkaniu. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Wystarczy przymocować go do futryny drzwi za pomocą dołączonej taśmy na rzep. Ulepszona, wygodnym i przyjemnym latem! Nawet jeśli twoja ręka jest pełna rzeczy, łatwo jest przejść przez drzwi ekranowe i zamyka się automatycznie i bezproblemowo.

Z filmami o produkcie do wyboru rozmiarów i dziecinnie łatwy montaż. Moskitiera na drzwi wykonana jest z wytrzymałego włókna poliestrowego, mocna i trwała, promieniowanie UV, nie odkształca się, które jest odporne na starzenie, wytrzymuje tysiące przejść. Ciesz się świeżym powietrzem i dużą ilością światła. Nawet dzieci i zwierzęta domowe mogą się swobodnie poruszać, bez konieczności otwierania lub zamykania drzwi.

Wiele opcji rozmiarów - nasza moskitiera na drzwi ma ponad 999 rozmiarów do wyboru. Ciesz się zdrowym, ta moskitiera magnetyczna przepuszcza gaz i jest przezroczysta, dzięki czemu więcej światła słonecznego i świeżego powietrza. W porównaniu z normalną roletą i zasłoną, mocna siatka skutecznie blokuje owady i trujące krople do pomieszczenia, chroni przed chorobami infekcyjnymi i ukąszeniami komarów. Nie są potrzebne żadne narzędzia. Drzwi bez użycia rąk – w moskitierze znajdują się silne magnesy, które umożliwiają szybkie otwieranie i automatyczne ciche zamykanie.
MarkaRTOTS #ad
ProducentRTOTS #ad
Wysokość3.15
Długość17.72
Waga1.76
Szerokość11.81
Numer częściFly Insect Screen Door23021531
ModelFly Insect Screen Door23021531

5. Risareyi

#ad

215 x 205 cm, drzwi do piwnicy, odporna na rozerwanie, drzwi tarasowe, biała, zasłona magnetyczna do salonu, dziecinnie łatwy montaż na klej bez wiercenia, Risareyi Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe

#ad
Risareyi #ad - Wysoka jakośćmagnetyczna siatka na drzwi marki risareyi wykonana z wysokiej jakości włókien włókien, że łapy Twojego zwierzaka porysują otwory siatkowe, na drzwi balkonowe mogą zatrzymać owady komary, odporna na starzenie, wpuszczać świeże powietrze do środka, nie martw się, w przeciwieństwie do innych, wystarczająco wytrzymała do wieloletniego użytkowania, nasza siatka na muchy jest skutecznie odporna na rozerwanie, pozwala cieszyć się przyjemnym latem.

Z akcesoriami – Łatwy montaż na klej, drzwi drewniane, gwoździe do bezpiecznego zawieszenia, bez wiercenia, drzwi z płytkami, drzwi szklane itd. Z wyjątkiem wybielenia ścian, pełne zapięcie na rzep, montaż trwa zaledwie kilka minut bez użycia specjalnych narzędzi. Nie uszkodzi to ramy drzwi ani ścian. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dotyczących drzwi moskitiery prosimy o kontakt mailowy przez Amazon, a my rozwiążemy wszystko dla Ciebie.

Ponadto nasze drzwi balkonowe można dopasować. Ponadto wiatroszczelna konstrukcja, które dobrze działają i zamykają się natychmiast po przejściu, ochrona przed muchami na drzwi balkonowe ma 1 parę prętów grawitacyjnych na spodzie. Nowy, ścierania lub deformacji. Reinforced - wzmocniona górna taśma na rzep, unikaj uszkodzenia, odporny na ścieranie materiał krawędziowy wzór kratki w romby. Całkowicie obszyte.
MarkaRisareyi #ad
ProducentRisareyi #ad
Wysokość80.71
Długość0.39
Waga1.87
Szerokość84.65
Numer części215x205cm(85x81inch)
Model215x205cm

6. Orumrud

#ad

Bez wiercenia, tarasowe, kolor szary, tarasowe, wzmocniona siatka na drzwi balkonowe, z włókna szklanego, Magnetyczna moskitiera na drzwi, wzmocniona siatka na drzwi balkonowe

#ad
Orumrud #ad - Automatyczne zamykanie i wzmocniona, wiatroszczelna konstrukcjawbudowany silny magnes, aby umożliwić dzieciom i zwierzętom domowym w przyjazny sposób i wpuścić świeże powietrze. Dodatkowe gwoździe są również dołączone dla dodatkowego bezpieczeństwa i wytrzymałości. Parasole z włókna szklanego mają lepszą przepuszczalność światła niż tradycyjne parasole poliestrowe o mniejszych oczkach i zapewniają lepsze wrażenia wizualne.

Zaktualizuj również pogrubiony materiał krawędzi, instalacja jest mocna i trwała, nie odpada łatwo. Podwójnie szyta tkanina brzegowa, niełatwa do noszenia i rozerwania, bardziej trwała. Ulepszone, wytrzymałość na rozerwanie i wysoka gęstość, wysokiej jakości materiał z włókna szklanego jest mocniejszy i trwalszy oraz ma ognioodporność dzięki formowaniu w wysokiej temperaturze. Silniejsze magnesy sprawiają, że zasłona na drzwi jest mocniejsza i stabilniejsza.

2 bardzo ciężkie, wszyte w ziemię pręty obciążające zapobiegają wdmuchiwaniu drzwi przez wiatr. Ochrona przeciwpożarowatkanina z włókna szklanego jest jedną z najczęściej używanych siatek na drzwi z tkaniny wysokiej klasy. Podwójne wzmocnienietrzy strony poszerzone zapięcie na rzepy, 4 cm szersze zapięcie na rzep na górze i 2 cm szersze zapięcie na rzep po obu stronach. Ponieważ jest wykonany z ognioodpornego materiału z włókna szklanego z powłoką koloidalną, nie jest łatwy do złamania i może się palić w ogniu. Atwa instalacja - nie wymaga narzędzi.
MarkaOrumrud #ad
ProducentOrumrud #ad
Wysokość84.65
Długość0.2
Szerokość43.31

7. Dioxide

#ad

Do drzwi balkonowych, Dioxide Magnetyczna moskitiera na drzwi, 110 x 220 cm, drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, zasłona przeciw owadom bez wiercenia, czarna

#ad
Dioxide #ad - Przemyślany magnetyczny system blokady umożliwia łatwe wchodzenie i wychodzenie bez użycia rąk. Atwa instalacjamoskitiera na drzwi jest bardzo łatwa w montażu. Gdy nadejdzie zima, można ją zdjąć i przechowywać na następny rok. Jeśli chcesz długo otworzyć moskitierę, ten wzór jest idealny dla Ciebie.

Jest zdejmowana, przenośna i nadająca się do prania. Zachowaj świeże powietrzew gorące letnie dni ulepszona mocna siatka utrzymuje muchy, komary na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze, możesz również cieszyć się zdrowym, koty i psy. Zamykają się automatycznie - ta ochrona przed owadami ukrywa silne magnesy na listwie magnetycznej, nie odpadają, zamykają się bez przerw i są bezgłośne. Doskonała przepuszczalność światła - w porównaniu z normalną roletą i zasłoną, ta moskitiera przepuszcza powietrze i jest przezroczysta, dzięki czemu zapewnia więcej światła słonecznego i świeżego powietrza.

Idealnie nadaje się do montażu moskitiery na drzwiach balkonowych, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym. Szybki i łatwy montaż za pomocą rzepów wchodzi w zakres dostawy. Innowacyjne wzornictwo - para wiatroszczelnych bloków grawitacyjnych jest wbudowana w spód tej moskitiery, przy silnym wietrze zasłona nie otwiera się samoczynnie. Bez narzędzi, bez konieczności wiercenia. Trzymając się z dala od chorób zakaźnych i komarów, pszczoły, wygodnym latem.
MarkaDioxide #ad
ProducentDioxide #ad
Wysokość86.61
Długość2.76
Waga0.44
Szerokość43.31
Numer części110*220cm
Model110*220cm

8. LuCkyNa

#ad

Bez użycia rąk, A, zasłona przeciw owadom, szara, do drzwi balkonowych/piwnicy/drzwi tarasowych, 80 x 230 cm, Magnetyczna moskitiera na drzwi, łatwy montaż na klej

#ad
LuCkyNa #ad - Dodatkowa siła grawitacji na spodzie zapobiega nadmuchaniu zasłony przez wiatr. Po usunięciu magnetyczna moskitiera nie pozostawia żadnych śladów na futrynie drzwi i nie uszkodzi futryny drzwi. Po przejściu przez kratkę ochronną magnesy zaczynają się samoczynnie chwytać. Moskitiera na drzwi wytrzymała i oddychająca: w przeciwieństwie do tanich moskitiery luckyna siatka jest bardzo cienka, magnetyczna moskitiera na drzwi jest wykonana z gęsto tkanego materiału, bardzo odporna na rozerwanie i wytrzymała.

Sprawdź przykłady pomiarów na filmach wideo i poniżej. Idealna zasłona magnetyczna przeciw owadom przyjmuje powiększoną konstrukcję klamry magnetycznej. Atwa instalacja: ponieważ szybki i łatwy montaż moskitiery na drzwi tarasowych jest ważny, nasze są dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia, wszystko jest gotowe w zaledwie 3 krokach. Można go używać przez długi czas, o minimalnej konstrukcji bez pionowych pasków i z wyjątkowo wytrzymałymi krawędziami szytymi maszynowo, wygodne i przyjemne lato. Zdrowie pierwszy wybór: za pomocą magnetycznej moskitiery luckyna jesteś w 100% wolna od uciążliwych much, owadów i innych małych robaków i ciesz się świeżym powietrzem i promieniami słonecznymi, komarów, pszczół, prawidłowy pomiar ramy drzwi i wybór odpowiedniej moskitiery.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z haczykiem: dzięki tej konstrukcji moskitiery utrzymują się w stanie otwartym, gdy świętujesz imprezę i ludzie muszą przejść przez drzwi, psom i dzieciom łatwo wchodzić i wychodzić. Dzięki zapięciom magnetycznym urządzenie jest zaprojektowane tak, aby dzieci i zwierzęta domowe mogły bez problemu przejść przez moskitierę. Zasłona przeciw owadom z możliwością dostosowania usługi: proszę podać nam żądany rozmiar i kolor, tarasu, w tym przednich, bramy szklanej lub garażowej pod tym samym rozmiarem, tarasu, a my dopasujemy rozmiar i kolor do Twoich potrzeb.
MarkaLuCkyNa #ad
ProducentLuCkyNa #ad
Wysokość1.57
Długość12.6
Waga1.21
Szerokość11.02
Numer części1093958087352
Modelfly screen door curtain

9. Apalus

#ad

Drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, Siatka przeciw owadom z magnesem Apalus 90x210 cm, łatwy montaż klejowy bez wiercenia, nie można go skrócić, zasłona magnetyczna jest idealna do drzwi balkonowych

#ad
Apalus #ad - Dodatkowe pineski wchodzą w zakres dostawy i wystarczą na długoletnie użytkowanie. Mocna siatka zatrzymuje owady na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze do pomieszczenia. Przyjazne użytkowanie dla zwierząt domowych.

W kilka minut można zamontować i zdjąć łatwo i szybko bez konieczności użycia narzędzi. 16 wszytych magnesów zapewnia dobre szczelne przyleganie moskitiery. Idealna do drzwi balkonowych. Wymiary 90 x 210 cm, do drzwi o maksymalnym rozmiarze 86 x 208 cm. Prosimy zwrócić uwagę na to, boki są prawidłowo obszyte i siatka nie kurczy się.

W razie konieczności uzyskania specjalnego rozmiaru, że moskitiera jest bardzo dobrej jakości, zalecamy obszycie boków przez specjalistę. -. Moskitierę mocuje się bardzo prosto za pomocą mocnych zapięć na rzepy, na futrynie drzwi. Siatka wykonana jest z poliestru i jest produktem wysokiej jakości, wytrzymałym na obciążenia.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość9.84
Długość12.99
Waga1.21
Szerokość1.38
Numer częściBF003
ModelBF003

10. Apalus

#ad

Bezpieczna dla kocich pazurów, mocniejsze magnesy, magnetyczna ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, Apalus VP moskitiera na drzwi, 100 x 210 cm, taśma na rzep o, 2 x trwalsza niż klasyk Apalus

#ad
Apalus #ad - Jeszcze mocniejsze magnesy niż w przypadku klasyków apalusa – 14 bardzo długich magnesów, które zostały wkomponowane w paski magnetyczne, są dwa razy mocniejsze niż w przypadku klasycznej moskitiery magnetycznej Apalus na drzwi. Boki zasłony są podwójnie zszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego i wytrzymałego materiału VP.

Z filmami o wyborze rozmiarów i dziecinnie łatwym montażem na drzwiach wejściowych, drzwiach bocznych, drzwiach wejściowych, drzwiach przesuwnych, drzwiach wejściowych, drzwiach skrzydłowych, drzwiach tarasowych i drzwiach do piwnicy. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Dzięki drzwiom moskitiery niezawodnie ochronisz się przed nieproszonymi gośćmi. Idealnie nadaje się dla kotów. Dzięki temu magnesy utrzymują moskitierę na drzwi bezpiecznie i zapewniają jeszcze łatwiejsze zamykanie moskitiery.

Przezroczysta ochrona przed owadami przepuszcza powietrze i pozwala cieszyć się latem również na sofie. Można przyciąć bardzo szeroką taśmę na rzep 3, 8 cm – poszerzenie taśmy na rzep od 2 cm do 3, 8 cm do górnej części moskitiery VP na żądaną szerokość. Dodatkowa taśma na rzep o szerokości 3, 8 cm w górnej części drzwi zapewnia jeszcze bardziej stabilne trzymanie moskitiery VP. Materiał vp jest 2 x trwalszy niż normalna tkanina poliestrowa i wytrzymuje nawet zmieniające się warunki pogodowe i dłużej wytrzymuje bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość82.68
Długość0.39
Waga2.34
Szerokość39.37
Numer częściBF004
ModelBF004