Top 10 Handball Größe 2 hummel – Piłki do piłki ręcznej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kempa

#ad

Różowa/aqua, przyjemna w dotyku, z żywicą i bez niej, wytrzymała, Kempa Piłka ręczna Leo do treningu i gry, poręczna, odpowiednia dla każdej grupy wiekowej

#ad
Kempa #ad - Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Jesteśmy dumni, miłośników piłki ręcznej i halowej, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, sportowców rekreacyjnych, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, takie jak Andreas Wolff, sportowców pełnokrwistych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits.

Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Piłka ręczna leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Jesteśmy kempą, maniaków fitnessu i fanów treningu.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Dla twoich bohaterów klubu. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Zapobiega przepompowywaniu.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Numer części200189207
Model200189207
GwarancjaBrak danych dotyczących gwarancji

2. hummel

#ad

Hummel Energizer Hb piłka ręczna

#ad
hummel #ad - Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Miękka pianka z PU, odpowiednia do żywicy syntetycznej. Piłka treningowa. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt.
Markahummel #ad
Producenthummel #ad
Waga1.01
Numer części212554-7261
Model212554-7261

3. Kempa

#ad

Kempa Unisex – piłki Leo dla dorosłych

#ad
Kempa #ad - Nadaje się do żywicy. Nowoczesne wzornictwo. Materiał zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę nad piłką.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0
Szerokość0.39
Numer części200189207
Model200189207
GwarancjaNie dotyczy

4. Kempa

#ad

Kempa Spectrum Synergy Plus piłka ręczna do treningu i gry z unikalną konstrukcją 30-panelową – nadaje się dla każdej grupy wiekowej – czarna/anthra – rozmiar 2

#ad
Kempa #ad - Bardzo dobre odbicie w połączeniu z przyjemnym wyczuciem piłki dzięki dodatkowej warstwie pianki. Wysoka jakość. Miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Doskonała piłka do gry i treningu z unikalną konstrukcją 30-panelową.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość6.69
Długość6.69
Waga0.99
Szerokość6.69
Numer części2001889
Model2001889
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. hummel

#ad

Hummel Unisex Concept Hb

#ad
hummel #ad - Nadaje się do żywicy syntetycznej, z dwuletnią gwarancją na szwy i kształt. Piłka o wysokiej wydajności do gier. High performance ball for matches. Nadrukowane kąty na powierzchni. Mikrofibra pu z pianką Air-Touch i zaworem powietrza.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.92
Szerokość0
Numer części212550-4314
Model212550
Gwarancja24 Miesiące

6. Molten

#ad

Molten C7 piłka treningowa niebieski/biały/złoty 0, H0C3500-BW

#ad
Molten #ad - Doskonałe właściwości sprężyste. Ułatwia chwytanie jedną ręką i szybkie rzucanie. Top piłka treningowa "C7". Wyjątkowo poręczny dzięki nowej koncepcji amortyzacji i powierzchni. Bardzo miękka, innowacyjna skóra syntetyczna TPU.
MarkaMolten #ad
ProducentMolten #ad
Waga0.99
Numer części4905741841126
ModelH0C3500-BW
GwarancjaBrak gwarancji producenta

7. hummel

#ad

Hummel Hb piłka ręczna dla dzieci, uniseks

#ad
hummel #ad - Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Nie nadaje się do żywicy syntetycznej. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Pu z powierzchnią piankową Air-Touch. Pu z powierzchnią pianki powietrznej.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer części212552-7771
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

8. Kempa

#ad

Od rozmiaru 0 do rozmiaru 3, Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy, piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna

#ad
Kempa #ad - Jesteśmy dumni, sportowców pełnokrwistych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką.

Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Dla twoich bohaterów klubu. Zapobiega przepompowywaniu. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Jesteśmy kempą, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, takie jak andreas wolff, sportowców rekreacyjnych, miłośników piłki ręcznej i halowej, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, maniaków fitnessu i fanów treningu.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.77
Długość6.77
Waga0.99
Szerokość6.77
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych

9. hummel

#ad

Uniseks, hummel Hb piłka ręczna dla dzieci

#ad
hummel #ad - Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Pu z powierzchnią piankową Air-Touch. Pu z powierzchnią pianki powietrznej. Nie nadaje się do żywicy syntetycznej.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.44
Szerokość0.39
Numer części212552-4718
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

10. Kempa

#ad

Od rozmiaru 0 do rozmiaru 3, piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna, Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy

#ad
Kempa #ad - Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Jesteśmy kempą, miłośników piłki ręcznej i halowej, maniaków fitnessu i fanów treningu. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu.

Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Dla twoich bohaterów klubu. Jesteśmy dumni, sportowców rekreacyjnych, sportowców pełnokrwistych, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, takie jak Andreas Wolff, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Zapobiega przepompowywaniu.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.34
Długość6.34
Waga0.99
Szerokość6.34
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych