Top 10 Grundig 2-in-1-akku-stielstaubsauger Vcp 3330 L – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BuTure

#ad

Sierści zwierząt, czas pracy do 55 min, BuTure Odkurzacz akumulatorowy 38000 Pa, cichy odkurzacz bezprzewodowy, dywanów, do twardych podłóg, 450 W, lekki bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym

#ad
BuTure #ad - Akumulatorowy odkurzacz buture vc10 sprawia, który zapewnia dużą siłę ssania do 38 000 Pa, że podłogi pozostają nieskazitelne. Idealna dla alergików i właścicieli zwierząt domowych. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Inteligentny ekran dotykowy – za pomocą dużego panelu sterowania z ekranem dotykowym można bez problemu ustawić moc ssania i odczytać stan odkurzacza.

To sprawia, że czyszczenie jest jeszcze bardziej inteligentne i wygodne! Konstrukcja z podwójnym wałkiem szczotkowym – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w dwa wałki szczotkowe, które zapewniają dokładne czyszczenie. Długi czas pracy do 55 minut – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w wyjmowany i wymienny akumulator litowy o dużej pojemności, który umożliwia czyszczenie do 55 minut. Pełne naładowanie trwa zaledwie 3, 5 – 5 godzin – 30% szybciej niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Miękka szczotka do twardych podłóg i nie zarysuje podłogi; twarda szczotka do dywanów, dokładnie oczyść sierść zwierząt ukrytych w dywanie.

Silna siła ssania 38 kpa – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wbudowany bezszczotkowy silnik o dużej prędkości 450 w, łatwo i szybko wchłania kurz z podłóg i dywanów, sierści zwierząt i drobnego pyłu. Dostępne są 3 tryby: 38/25/17 kPa. Wydajny system filtrowania – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wielowarstwowy, który nie tylko usuwa 99, precyzyjny system filtrowania, pyłków i alergenów, 99% kurzu, ale również skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu z powrotem do powietrza w pomieszczeniu, co może prowadzić do wtórnego zanieczyszczenia. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość5
Długość5
Waga3.97
Szerokość5
Numer częściVC10
ModelVC10

2. Buture Pro

#ad

Do 55 min, 38000 PA/450 W, antysplątany bezprzewodowy odkurzacz do domu,, kolorowy ekran dotykowy, Buture Pro Odkurzacz akumulatorowy, bezprzewodowy odkurzacz z inteligentnym trybem samochodowym

#ad
Buture Pro #ad - Kolorowy ekran dotykowy i tryb automatycznynie chcesz ręcznie regulować prędkości? Żaden problem, gdy odkurzacz jest zatkany bezprzewodowo, a bezprzewodowy odkurzacz automatycznie dostosowuje moc ssania do różnych powierzchni czyszczących. Wszechstronne akcesoria odkurzacz bp10 jest bezprzewodowy wyposażony w diody led do oświetlania ciemnych miejsc, rurę teleskopową o regulowanej długości 42 ~ 64 cm, szczotkę do podłogi obracającą się o 180° w pionie / 90° oraz szczotkę do fug.

Buture pro oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Akumulator zastępczy jest sprzedawany w sklepie Buture Pro-Store. Wyświetlacz odkurzacza akumulatorowego pokazuje również pozostałą moc akumulatora i ostrzega, wystarczy dotknąć kolorowego wyświetlacza, wystarczy przełączyć na tryb AUTO, dzięki czemu wszystkie rodziny mają inteligentniejsze wrażenia podczas czyszczenia. Skutecznie oczyszcza sierść zwierząt, żwirek dla kotów, kurz itp.

Odchody zwierząt, zboża, zapewniając gruntowne czyszczenie domu. Pojemnik na kurz o pojemności 1, co sprawia, 5 lDo wylotu powietrza odkurzacza BP10 dodajemy bezprzewodowy filtr HEPA, że czyszczenie jest wygodniejsze.55 minut pracy i zdejmowany akumulator: bezprzewodowy odkurzacz buture pro bp10 jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia 55 minut 15 minut przy wysokiej wydajności, 55 minut przy niskiej mocy na twardym podłożu. Oczywiście dostępna jest również instrukcja obsługi w 6 językach.
MarkaButure Pro #ad
ProducentButure Pro #ad
Wysokość17
Długość10
Waga5.7
Szerokość7
Numer częściBP10
ModelBP10

3. BuTure

#ad

Z ekranem dotykowym, czas pracy do 55 min, 33 kPa, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg, 450 W, BuTure VC60 odkurzacz akumulatorowy, dywan z sierścią zwierząt

#ad
BuTure #ad - Czas pracy, 33 kpa, z ekranem dotykowym, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg dywan sierść zwierząt. Buture vc60 odkurzacz akumulatorowy 450 w, do 55 min.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość1
Długość1
Waga1
Szerokość1
Numer częściVC60
ModelVC60

4. BuTure

#ad

Kolorowy ekran dotykowy, 38000 PA/450 W, bezprzewodowy, zdejmowany akumulator, dywany, twarde podłogi, czas pracy do 55 min, odkurzacz akumulatorowy, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR700, sierść

#ad
BuTure #ad - Uniwersalna szczotka elektryczna ani-tangle - odkurzacz akumulatorowy buture JR700 jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną szczotkę elektryczną zapobiegającą splątaniu. Wbudowane jest miękkie/twarde włosie. Długość rury teleskopowej można zmienić z 42 cm na 65 cm. Ulepszony kolorowy ekran dotykowy – inteligentne czyszczeniew porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami, odkurzacz BuTure JR700 jest bezprzewodowo wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, dzięki któremu można łatwo ustawić moc ssania o 3 stopnie poprzez dotknięcie ekranu.

Idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów czyszczenia. Beztroska obsługabuture oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Pojemnik na kurz o pojemności 1, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, co sprawia, że czyszczenie jest wygodniejsze. Niezrównana moc ssania 450 w i 38 kpa!najwydajniejszy odkurzacz akumulatorowy buture jest wreszcie na rynku.

Podczas czyszczenia podłogi/dywanu głowica szczotki nie musi być wymieniana. Można w odpowiednim czasie sprawdzić stan naładowania baterii, siły ssania, splątanego wałka szczotkowego i zablokowanego wlotu powietrza. Wszechstronne akcesoria: lampy led odkurzacza akumulatorowego jr700 mogą oświetlać ciemne pomieszczenia. 38 kpa, w mgnieniu oka zbiera wszystkie osady i sierść zwierząt. Dzięki ulepszonemu bezszczotkowemu silnikowi 450 W jego żywotność wydłuża się pięciokrotnie w porównaniu z silnikiem szczotkowym.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość17
Długość10.62
Waga5.73
Szerokość7.48
Numer częściJR700
ModelJR700

5. ORFELD

#ad

Sierści zwierząt,, bezprzewodowy, do 55 min, wolnostojąca, ze szczotką zapobiegającą splątaniu i 99,9% wydajności filtrowania do twardych podłóg, dywanów, ORFELD Odkurzacz akumulatorowy, 450 W/38 kPa

#ad
ORFELD #ad - Duża siła ssania 38 kpa zapewnia efektywne czyszczenie bezprzewodowy odkurzacz firmy orfeld jest wyposażony w silnik o mocy 450 W, sierścią zwierząt i brudem na dywanach, co zapewnia dużą siłę ssania 38000 Pa. Czyszczenie powierzchni 2. 500 m² jednym ładowaniem nie jest już marzeniem.

55 minut pracy i zdejmowany akumulator. Pożegnaj się z małymi cząsteczkami, podłogach drewnianych i płytkach. Głowica szczotki zapewnia niezwykłą elastyczność i porusza się od 0° do 180° w bok i od 0° do 90° w górę i w dół, wraz z jasnymi diodami LED dla lepszego czyszczenia narożników. Ponadto jesteśmy w odległości tylko jednej wiadomości, aby Ci pomóc. Maks. Bezproblemowa pielęgnacja włosów ze szczotką zapobiegającą plątaniu się: nasz odkurzacz akumulatorowy jest dostarczany z ulepszoną szczotką w kształcie litery V, która skutecznie redukuje plątanie się włosów.

W razie pytań prosimy o kontakt. Nie musisz znajdować narożnika, gotowy do użycia. Odkryj najlepsze rozwiązanie do odkurzaczy akumulatorowych zmęczony brakiem siły ssącej, częstym ładowaniem i wydawaniem majątku na różne odkurzacze? Odkurzacz akumulatorowy ORFELD V16PRO zrewolucjonizuje Twoje doświadczenie czyszczenia. Doświadcz poziomu czystości, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Inteligentny wyświetlacz led i 5-stopniowa filtracja o wysokiej wydajności.
MarkaORFELD #ad
ProducentORFELD #ad
Wysokość44
Długość9.84
Waga6.39
Szerokość8.46
Numer częściV16 PRO Staubsauger
ModelV16 PRO

6. Authmic

#ad

Authmic Odkurzacz akumulatorowy, bezprzewodowy odkurzacz ze szczotką zapobiegającą splątaniu, 25 000 Pa, odkurzacz próżniowy H13 5 * HEPA do twardych podłóg, bezprzewodowy odkurzacz do 50 min, dywanów

#ad
Authmic #ad - Dzięki lampce led można wyczyścić prawie niezauważalny kurz. Rura teleskopowa z regulacją wysokości nadaje się do różnych wysokości. Ten produkt jest dostarczany z 4 końcówkami Hepas, sierść zwierząt, wystarcza na 8-12 miesięcy. Dodatkowy, który może filtrować duże cząsteczki, bardzo skuteczny filtr HEPA H13 uwalnia świeże powietrze i zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

Odkurzacz akumulatorowy obsługuje 2 tryby ssania: tryb standardowy działa 40-50 min; tryb maks. Silna siła ssania 25 000 pa - dzięki wysokiej jakości silnikowi odkurzacz akumulatorowy zapewnia moc ssania 25 000 pa w trybie maks. Bezprzewodowy odkurzacz może czyścić powierzchnię 200㎡ w trybie standardowym. Jeśli masz jakikolwiek problem z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować, a my damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Bez problemu czyści brud, kurz i okruchy itp.

Tryby ssania można ustawić, w tym wskaźnik pozostałego akumulatora, naciskając na wyświetlaczu symbole "" i "II". Atwiejsza i szybsza obsługa. Szczotka do podłogi zapobiegająca splątaniu akumulator odkurzacza jest wyposażony w szczotki do podłogi i silnik, który znacznie zmniejsza możliwość zaplątania włosów. Inteligentny ekran dotykowy led - dzięki ekranowi dotykowemu led można łatwo sprawdzić stan odkurzacza akumulatorowego w czasie rzeczywistym, ostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu baterii i zapychania się szczotek.
MarkaAuthmic #ad
ProducentAuthmic #ad
Wysokość47.64
Długość6.3
Szerokość9.45
ModelAkku Staubsauger A17

7. BuTure

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz 38000 Pa/450 W, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, zdejmowany akumulator, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR400, do 55 min, szczotka elektryczna LED, uchwyt ścienny,

#ad
BuTure #ad - 55 minut pracy i zdejmowany akumulator: bezprzewodowy odkurzacz buture jr400 z bateriami 7 x 2200 mah zapewnia czas czyszczenia do 55 minut Wskazówka: 15 minut przy dużej sile ssania. 5-stopniowy system filtrowania i duży pojemnik na kurz o pojemności 1, co sprawia, który może filtrować kurz i uwalniać czyste powietrze.

Akumulator można wyjąć i wymienić za pomocą jednego przycisku. Moc ssania można regulować poprzez proste przesuwanie ekranu dotykowego. Podczas czyszczenia nie trzeba wymieniać szczotki. Nie musisz się martwić, aby zapewnić użytkownikom wygodne i łatwe czyszczenie. Odkurzacze akumulatorowe buture dokładają wszelkich starań, która się nie plącze i doskonale nadaje się do dywanów i podłóg. Beztroska obsługa - buture oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Po zatkaniu odkurzacza akumulatorowego na ekranie zaświeci się białe światło, aby przypomnieć o konieczności czyszczenia.

Pełne naładowanie w ciągu 4 ~ 5 godzin. Duża moc ssania 38 kpa i 450 wodkurzacz akumulatorowy buture jr400 jest wyposażony w bezszczotkowy silnik 450 w i różne akcesoria do szczotek. Ulepszona rolka 2 w 1 bez plątaniatwarde / miękkie włosie jest zintegrowane w rolce, że włosy zaplątają się w szczotkę. Duży pojemnik na kurz o pojemności 1, bezprzewodowy odkurzacz buture jr400 jest wyposażony w dodatkowy filtr powietrza, 5 l - w porównaniu z tradycyjnym 4-stopniowym systemem filtrowania, 5 l może pomieścić więcej śmieci i sierści zwierząt jednocześnie, że czyszczenie jest wygodniejsze.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość47.24
Długość10.63
Waga5.9
Szerokość7.48
Numer częściJR400
ModelJR400

8. BuTure

#ad

Uchwyt ścienny,, do 55 min, bezprzewodowy odkurzacz 38000 Pa/450 W, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, zdejmowany akumulator, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR400, szczotka elektryczna LED

#ad
BuTure #ad - 55 minut przy niskiej sile ssania. Odkurzacze akumulatorowe buture dokładają wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom wygodne i łatwe czyszczenie. 5-stopniowy system filtrowania i duży pojemnik na kurz o pojemności 1, co sprawia, bezprzewodowy odkurzacz buture jr400 jest wyposażony w dodatkowy filtr powietrza, który może filtrować kurz i uwalniać czyste powietrze.

Ulepszona rolka 2 w 1 bez plątaniatwarde / miękkie włosie jest zintegrowane w rolce, która się nie plącze i doskonale nadaje się do dywanów i podłóg. Duży pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 l - w porównaniu z tradycyjnym 4-stopniowym systemem filtrowania, 5 l może pomieścić więcej śmieci i sierści zwierząt jednocześnie, że czyszczenie jest wygodniejsze. Nie musisz się martwić, że włosy zaplątają się w szczotkę. Podczas czyszczenia nie trzeba wymieniać szczotki. Ywotność silnika bezszczotkowego jest 5 razy dłuższa niż w przypadku silnika szczotkowego! Jego duża moc ssania do 38 kPa może usunąć drobny kurz i brud na raz, zapewniając ciche i wydajne czyszczenie.

Po zatkaniu odkurzacza akumulatorowego na ekranie zaświeci się białe światło, a odkurzacz wyłącza się automatycznie, aby przypomnieć o konieczności czyszczenia. Duża moc ssania 38 kpa i 450 wodkurzacz akumulatorowy buture jr400 jest wyposażony w bezszczotkowy silnik 450 w i różne akcesoria do szczotek. Akumulator zastępczy jest dostępny w sklepie dla dłuższego czasu pracy. Pełne naładowanie w ciągu 4 ~ 5 godzin.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość47.24
Długość10.63
Waga5.91
Szerokość7.48
Numer częściJR400
ModelJR400
Gwarancja2 lata gwarancji.

9. BuTure

#ad

Sierści zwierząt, BuTure Odkurzacz akumulatorowy 38000 Pa, lekki, dywanów, 450 W, czas pracy do 55 min, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, cichy odkurzacz bezprzewodowy, do twardych podłóg

#ad
BuTure #ad - Wydajny system filtrowania – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wielowarstwowy, 99% kurzu, pyłków i alergenów, precyzyjny system filtrowania, ale również skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu z powrotem do powietrza w pomieszczeniu, który nie tylko usuwa 99, co może prowadzić do wtórnego zanieczyszczenia.

Silna siła ssania 38 kpa – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wbudowany bezszczotkowy silnik o dużej prędkości 450 w, który zapewnia dużą siłę ssania do 38 000 Pa, łatwo i szybko wchłania kurz z podłóg i dywanów, sierści zwierząt i drobnego pyłu. Pełne naładowanie trwa zaledwie 3, 5 – 5 godzin – 30% szybciej niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Długi czas pracy do 55 minut – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w wyjmowany i wymienny akumulator litowy o dużej pojemności, który umożliwia czyszczenie do 55 minut. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania.

Inteligentny ekran dotykowy – za pomocą dużego panelu sterowania z ekranem dotykowym można bez problemu ustawić moc ssania i odczytać stan odkurzacza. Dostępne są 3 tryby: 38/25/17 kPa. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów. To sprawia, że czyszczenie jest jeszcze bardziej inteligentne i wygodne! Konstrukcja z podwójnym wałkiem szczotkowym – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w dwa wałki szczotkowe, które zapewniają dokładne czyszczenie. Idealna dla alergików i właścicieli zwierząt domowych.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość1
Długość1
Waga3.97
Szerokość1
Numer częściVC10
ModelVC10

10. BuTure

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz ze szczotką elektryczną LED, BuTure JR500 odkurzacz akumulatorowy 33 000 Pa, dłuższy czas pracy 55 min, bezprzewodowy, zdejmowany akumulator, uchwyt ścienny, duża moc ssania

#ad
BuTure #ad - Głębokie czyszczenie whold-home - ulepszony bezszczotkowy silnik 450 w zapewnia 5-krotnie dłuższą żywotność. Duża pojemność 1, 2 l, koniec z częstym opróżnianiem pojemnika na kurz. Trzy tryby ssania silnie wchłaniają wszystkie rodzaje kurzu i włosów ze wszystkich podłóg. Możesz kupić wymienny akumulator do dłuższego czyszczenia w całym domu.

Akcesoria do bezprzewodowego odkurzacza są przechowywane w uchwycie ściennym. Dostępna minimalna wysokość wynosi 6 cm. Rozszerzona szczotka elektryczna zapobiegająca splątaniu, czas pracy 55 minut, pojemnik na kurz o pojemności 1, 2 l, odkurzacz akumulatorowy JR500 zapewnia czyszczenie całego domu. Zintegrowane miękkie i twarde włosie, które nadaje się zarówno do podłóg, jak i dywanów. Poszerzona szczotka elektryczna zapobiegająca splątaniubezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w elektryczną szczotkę w kształcie litery V. Czyszczenie higienicznego martwego kąta pod meblaminowa, rozsądna konstrukcja silnika odkurzacza akumulatorowego: umieściliśmy pojemnik na kurz przed drążkiem teleskopowym, tak aby szczotka podłogowa dosięgnęła do najgłębszej części mebli, aby odkurzać.

Maksymalny czas pracy wynoszący 55 minut dla minimalnej mocy i 15 minut dla maksymalnej wydajności. Dzięki temu silnik odkurzacza wytrzymuje długi czas. Wszystko jest zorganizowane. Zdejmowany akumulator do 55 minbezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator o pojemności 2200 mAh, który gwarantuje czyszczenie całego domu na powierzchni 200 m².
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość17
Długość10.6
Waga5.73
Szerokość7.48
Numer częściJR500
ModelJR500