Top 10 Bluetooth Kopfhörer In Ear Weiß – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. yobola

#ad

Słuchawki stereo, yobola Słuchawki Bluetooth, niebieskie

#ad
yobola #ad - Wbudowane mikrofony zapewniają wyraźne rozmowy telefoniczne. Atwe sterowanie dotykowe i szybkie parowanie. 25 godzin całkowitego czasu odtwarzania. Dźwięk stereo i głęboki bas. Wodoszczelność IPX5.
Markayobola #ad
Producentyobola #ad
Wysokość1.57
Długość0.67
Waga0.01
Szerokość0.67

2. JBL

#ad

Biały, JBL Tune 510 BT

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowy bluetooth: słuchawki są bezprzewodowo przesyłane z urządzenia i mogą nawet przełączać się między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nie przegapisz żadnego połączenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.35
Szerokość19.69
Numer częściJBLT510BTWHT
ModelJBLT510BTWHT
Gwarancja12 Miesiące

3. POMUIC

#ad

Wodoszczelność IP7, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, do pracy, 4 ENC Noise Cancelling Mic, POMUIC Słuchawki Bluetooth, sportu, nauki, kolor biały, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3

#ad
POMUIC #ad - Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki.

Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, słuchania muzyki itd. Nadaje się do uprawiania sportu, nauki, pracy, słuchania muzyki itd. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch. Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu.

Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. IKG

#ad

Miękkie zauszniki, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelne słuchawki douszne, wyświetlacz LED USB-C, czas odtwarzania 120 h, IP7

#ad
IKG #ad - Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, głośności +/-, przełączania utworów, Android itd. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia enc i mikrofon 4 HD, 5 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu.

Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 85% i umożliwia bardziej stabilne połączenia przy mniejszym zużyciu energii zasięg transmisji wynosi do 15 m. Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Idealnie nadaje się do biegania, fitnessu, jazdy konnej itp. Oszczędność czasu oczekiwania.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, aktywacji Siri, takich jak iOS, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

5. EUQQ

#ad

Słuchawki douszne 5.3 In Ear HiFi stereo z mikrofonem ENC, bezprzewodowe słuchawki z wyświetlaczem LED, sportu, Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, grawitacji,, do pracy, wodoszczelność IP7, 40 h, 2024

#ad
EUQQ #ad - Słuchawki bluetooth, aby zapewnić bardziej stabilne połączenie, bezprzewodowe słuchawki: słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w chip Bluetooth 5. 3, mniejsze opóźnienia i mniejsze zużycie energii podczas przesyłania danych. Duży czas pracy baterii i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki mają maksymalny czas pracy baterii 6 godz.

Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może być ładowany łącznie przez 40 godzin pracy do 6-7 razy. Ergonomiczny i wodoszczelny ip7: powierzchnia i kąt części dousznej słuchawek dousznych zostały wielokrotnie wypolerowane i udoskonalone, aby osiągnąć równowagę między pięknem a komfortem oraz zapewnić przyjemny komfort noszenia. Każdy telefon komórkowy lub tablet z funkcją połączenia Bluetooth może być kompatybilny ze słuchawkami. Wysoka kompatybilność wielu urządzeń ułatwia użytkowanie. Słuchawki bluetooth kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym iOS, komputerami PC i Mac.

Dzięki czemu noszenie nie stanowi obciążenia dla uszu. Sterowanie dotykowe, uniwersalna kompatybilność: słuchawki bluetooth są wyposażone w czujnik dotykowy o wysokiej czułości, tryb podwójny, wystarczy lekko dotknąć słuchawek, aby zmniejszyć nacisk na uszy, smartfonów z systemem Android, aby osiągnąć wiele funkcji. Słuchawki bluetooth bluetooth posiadają technologię nanopowłoki IP7, pot i deszcz. Idealnie nadaje się do biegania, aby wytrzymać codzienne zachlapanie, wędrówek lub podróży.
MarkaEUQQ #ad
ProducentEUQQ #ad
Numer części750
Model750
Gwarancja2

6. Jesebang

#ad

Wskaźnik LED, doskonały dźwięk do 30 godzin, bezprzewodowe, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, Słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelność IP7, kolor czarny, Bluetooth 5.3

#ad
Jesebang #ad - Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu.

Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
ModelBD86
Gwarancja2

7. TIKBIC

#ad

TIKBIC Słuchawki Bluetooth, białe, bezprzewodowe słuchawki z 4 mikrofonami ENC, słuchawki bezprzewodowe Deep Bass, douszne słuchawki Bluetooth 5.3, 60 h, wodoszczelność IP7

#ad
TIKBIC #ad - Zanurz się w muzyce: 13 mm nisko zniekształconych przetworników zapewniają 100% czyste, jasne tony, wyraźne średnie i głębokie 85% basy o zapierającej dech w piersiach czystości! Pozwól poczuć muzykę w całości. Usłysz swój głos wszędzie: 4 mikrofony enc maksymalizują wyjście dźwięku i minimalizują straty dźwięku, dzięki której możesz cieszyć się dźwiękiem.

Nie pozwól, w sumie możesz cieszyć się muzyką 60 godzin, jeśli używasz zatyczek do uszu na przemian, dzięki czemu możesz cieszyć się nieprzerwaną rozrywką w podróży. Silikonowe zatyczki do uszu zapewniają uszczelnienie akustyczne, L, które izolują hałas i utrzymują słuchawki na swoim miejscu. Nie musisz się martwić o baterie. Technologia Bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie, zapewniając krystalicznie czystą komunikację, dzięki czemu można bez problemu wykonywać połączenia telefoniczne. Bezprzewodowe i łatwe w obsłudze: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują zaawansowaną technologię bluetooth 5.

3, stabilne i bardzo niskie opóźnienia bezprzewodowe połączenia, aby stworzyć ultra stabilne, o ile sparowane urządzenie znajduje się w promieniu 10 m. Zatyczki do uszu rejestrują informacje z maksymalnie 10 sparowanych urządzeń i umożliwiają połączenie w jednym kroku bez konieczności ponownego parowania. Regulowany komfort noszenia: słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w trzy pary silikonowych zatyczek do uszu S, M, które pasują do muszli kilku osób i zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Wybierz ściśle przylegające zatyczki do uszu L/M/S zapewni Ci lepszą jakość dźwięku i wydajność rozmów telefonicznych.
MarkaTIKBIC #ad
ProducentTIKBIC #ad
ModelS56
Gwarancja2

8. Doando

#ad

Czas pracy baterii 40 godzin i wodoszczelność IPX7, Doando Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth – słuchawki bezprzewodowe z High Fidelity Audio, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3

#ad
Doando #ad - Poczuj puls muzyki te słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w dynamiczny sterownik 13 mm i bardzo czułą membranę grafenową tpu, zapewniając fascynujące wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo szybkie ładowanie typu C umożliwia ponowne naładowanie ładowarki w ciągu zaledwie dwóch godzin. Słuchawki douszne bluetooth s121 są wyposażone w starannie zaprojektowane etui ładujące i zapewniają imponujący czas odtwarzania 40 godzin, nie zastanawiając się, dzięki czemu dobra muzyka będzie Ci towarzyszyć jeszcze dłużej.

Niezależnie od tego, wszechstronne możliwości dopasowania słuchawek zapewniają czyste wrażenia dźwiękowe. Trzy rozmiary silikonowych nasadek tworzą jedyny w swoim rodzaju zamknięty świat dźwięku, bez obaw o wypadnięcie. Atwe dotknięcie, połączenia, muzyka i asystent głosowy są dostępne. Wygodne noszenie, wodoszczelność ipx7: waży zaledwie 3, lekki i przewiewny, 7 g, nadaje się do długich rozmów i pracy.

Inteligentne automatyczne parowaniewystarczy wyjąć bezprzewodowe słuchawki, automatycznie uruchomią się i połączą się z urządzeniem. Niezrównana prędkość transmisji, odpoczywasz czy lubisz poranne ćwiczenia, bardziej stabilne połączenie sygnału i zasięg 15 metrów zapewniają bezproblemowy zasięg, czy pracujesz skoncentrowano, który wykracza poza granice Bluetooth 5.2. Niezależnie od tego, czy chodzi o namiętną spódnicę, czy delikatną klasykę, te słuchawki mogą precyzyjnie odtwarzać każdy szczegół muzyki.
MarkaDoando #ad
ProducentDoando #ad

9. acabuma

#ad

Acabuma Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, słuchawki douszne 5.3 sportowe, słuchawki stereo HiFi do pracy i nauki, czas odtwarzania 22 godziny białe białe matowe, wskaźnik LED

#ad
acabuma #ad - Cyfrowy wskaźnik naładowania baterii bezprzewodowe słuchawki douszne acabuma są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który pokazuje pozostałą moc w procentach od 1% do 100%, że zawsze wyraźnie znasz poziom baterii. Każda słuchawka posiada oddzielne wskaźniki zużycia energii, aby upewnić się, przy czym każda siatka stanowi 25% mocy słuchawek bezprzewodowych.

Acabuma bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w wydajny, miedziany głośnik 13 mm, który zapewnia czysty dźwięk i czyste basy oraz żywo odtwarza każdy szczegół muzyki. Długi czas pracy bateriipo jednym naładowaniu każde słuchawki bluetooth mają 5 godzin słuchania. Technologia Bluetooth 5. 3 znacznie poprawia szybkość transmisji i zapewnia wrażenia słuchowe z niskim opóźnieniem, w dużej mierze kompatybilna ze smartfonami z systemem iOS/Android, komputerem, laptopem, telewizorem, smartwatchem. Ponadto jedyne w swoim rodzaju zintegrowane mikrofony poprawiają wydajność połączeń konferencyjnych, co jest idealne do rozmów telefonicznych, czatów wideo, spotkań online i nie tylko.

W przypadku dodatkowego ładowania w etui do ładowania słuchawki Bluetooth otrzymują łącznie 22 godziny odtwarzania muzyki. Należy pamiętać, że te bezprzewodowe słuchawki sportowe są ładowane za pomocą kabla USB-C. Smart touch control specjalna funkcja sterowania dotykowego sprawia, aby odtwarzać/wstrzymywać muzykę i odbierać połączenia, trzykrotnie dotknąć, że słuchawki douszne acabuma są wygodniejsze: wystarczy dotknąć raz, dotknąć dwukrotnie, aby dostosować głośność, aby przejść do przodu/do tyłu. Można nim łatwo sterować bez konieczności korzystania z telefonu.
Markaacabuma #ad
ProducentShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Waga0.01
Numer częściAP09
ModelMT-10
Gwarancja1

10. acabuma

#ad

Słuchawki douszne 5.3 sportowe, słuchawki stereo HiFi do pracy i nauki, acabuma Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, czas odtwarzania 22 godziny, wyświetlacz LED

#ad
acabuma #ad - Ponadto jedyne w swoim rodzaju zintegrowane mikrofony poprawiają wydajność połączeń konferencyjnych, czatów wideo, miedziany głośnik 13 mm, spotkań online i nie tylko. Acabuma bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w wydajny, co jest idealne do rozmów telefonicznych, który zapewnia czysty dźwięk i czyste basy oraz żywo odtwarza każdy szczegół muzyki.

Należy pamiętać, że te bezprzewodowe słuchawki sportowe są ładowane za pomocą kabla USB-C. W przypadku dodatkowego ładowania w etui do ładowania słuchawki Bluetooth otrzymują łącznie 22 godziny odtwarzania muzyki. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5. 3te słuchawki bluetooth włączają się automatycznie i łączą się po wyjęciu z etui ładującego po pierwszym udanym połączeniu. Cyfrowy wskaźnik naładowania baterii bezprzewodowe słuchawki douszne acabuma są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, aby upewnić się, który pokazuje pozostałą moc w procentach od 1% do 100%, że zawsze wyraźnie znasz poziom baterii.

Technologia Bluetooth 5. 3 znacznie poprawia szybkość transmisji i zapewnia wrażenia słuchowe z niskim opóźnieniem, w dużej mierze kompatybilna ze smartfonami z systemem iOS/Android, laptopem, komputerem, telewizorem, smartwatchem. Długi czas pracy bateriipo jednym naładowaniu każde słuchawki bluetooth mają 5 godzin słuchania. Można nim łatwo sterować bez konieczności korzystania z telefonu.
Markaacabuma #ad
ProducentShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Waga0.01
Numer częściAP09
ModelMT-10
Gwarancja1