Top 10 Amazon Retourenkauf Notebook – Laptopy tradycyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Kamera FaceTime HD, wyświetlacz Retina 13", Space Grey, 8 GB RAM, pamięć SSD 256 GB, Touch ID, podświetlana klawiatura, Apple MacBook Air Laptop M1 2020

#ad
Apple #ad - Jest to idealne rozwiązanie do zadań, które wymagają dużej ilości pamięci operacyjnej, takich jak przeglądanie wielu kart lub otwieranie ogromnych plików graficznych – wszystko jest szybkie i łatwe. Apple care – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i bezpłatną pomocą techniczną do 90 dni.

Atwa konfiguracja. Fantastyczna wydajność – wszystko jest proste, 5 x szybszą wydajność niż poprzednia generacja, od cięcia w profesjonalnej jakości po wymagające gry akcji. Czas pracy baterii, w zależności od sposobu użytkowania. Zestaw zawiera wbudowane aplikacje, które są gotowe do użycia. Intuicyjny. Zapewnij sobie dodatkowe wsparcie AppleCare+ i zadbaj o mniej stresu i kosztów w przypadku nieoczekiwanych napraw.

Wszystko jest dostępne w App Store. Atwy do zrozumienia – jeśli masz już iphone'a, aby powiększyć powierzchnię roboczą na komputerze Mac, natychmiast po włączeniu. Wspaniały wyświetlacz – dzięki wyświetlaczowi retina 13, 3" obrazy są żywe i wyglądają niezwykle realistycznie. Super szybka pamięć – 8 gb wspólnej pamięci operacyjnej sprawia, że cały system jest szybki i szybki. Bardzo wydajny.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość10.31
Długość13.98
Waga3.31
Szerokość4.25
Numer częściMGN63D/A
ModelMGN63D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

2. Apple

#ad

Touch ID, pamięć SSD 256 GB, wyświetlacz Retina 13", podświetlana klawiatura, Apple MacBook Air Laptop M1 2020, 8 GB RAM, srebrny, kamera FaceTime HD

#ad
Apple #ad - Przyjazny dla środowiska – macbook air ma obudowę wykonaną w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu i zużywa mniej energii dla lepszego bilansu CO2. Dlaczego komputer mac – łatwy do zrozumienia. Dzięki temu masz dostęp do największej kolekcji aplikacji, w tym Adobe Creative Cloud, jakie kiedykolwiek istniały na komputerach Mac.

Atwa konfiguracja. Fantastyczna wydajność – wszystko jest proste, od cięcia w profesjonalnej jakości po wymagające gry akcji. Mac został zaprojektowany tak, grać i być kreatywnym jak nigdy dotąd. Czas pracy baterii, w zależności od sposobu użytkowania. Tekst jest ostry jak brzytwa, a kolory jeszcze bardziej wyraziste. Bateria na cały dzień – można pracować więcej niż kiedykolwiek wcześniej, nawet do 18 godz. Możesz korzystać z ulubionych aplikacji na iPhone i iPad bezpośrednio na MacOS. Atwy do zrozumienia – jeśli masz już iphone'a, macbook air poczuje się znajomo, natychmiast po włączeniu.

Doskonale współpracuje ze wszystkimi twoimi urządzeniami apple Użyj iPada, aby powiększyć powierzchnię roboczą na komputerze Mac, odbierać wiadomości tekstowe i wykonywać połączenia bezpośrednio na komputerze Mac i nie tylko. Chip apple m1 z 8-rdzeniowym procesorem zapewnia do 3, 5 x szybszą wydajność niż poprzednia generacja, a przy tym zużywa mniej prądu. Apple care – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i bezpłatną pomocą techniczną do 90 dni.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość10.31
Długość13.98
Waga3.31
Szerokość4.25
Numer częściMGN93D/A
ModelMGN93D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

3. Apple

#ad

Złoty, Touch ID, podświetlana klawiatura, Apple MacBook Air Laptop M1 2020, kamera FaceTime HD, wyświetlacz Retina 13", pamięć SSD 256 GB, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Doskonale współpracuje ze wszystkimi twoimi urządzeniami apple użyj ipada, aby powiększyć powierzchnię roboczą na komputerze Mac, MacBook Air poczuje się znajomo, odbierać wiadomości tekstowe i wykonywać połączenia bezpośrednio na komputerze Mac i nie tylko. Fantastyczna wydajność – wszystko jest proste, 5 x szybszą wydajność niż poprzednia generacja, od cięcia w profesjonalnej jakości po wymagające gry akcji.

Super szybka pamięć – 8 gb wspólnej pamięci operacyjnej sprawia, które wymagają dużej ilości pamięci operacyjnej, że cały system jest szybki i szybki. Możesz korzystać z ulubionych aplikacji na iPhone i iPad bezpośrednio na MacOS. Atwa kompatybilność – wszystkie istniejące aplikacje działają, microsoft 365 i google drive. Konstrukcja bez wentylatora – twój macBook Air pozostaje chłodny i pracuje cicho, nawet w przypadku zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej.

Mac został zaprojektowany tak, aby pracować, grać i być kreatywnym jak nigdy dotąd. Chip apple m1 z 8-rdzeniowym procesorem zapewnia do 3, a przy tym zużywa mniej prądu. Tekst jest ostry jak brzytwa, a kolory jeszcze bardziej wyraziste. Jest to idealne rozwiązanie do zadań, takich jak przeglądanie wielu kart lub otwieranie ogromnych plików graficznych – wszystko jest szybkie i łatwe. Dzięki temu masz dostęp do największej kolekcji aplikacji, w tym Adobe Creative Cloud, jakie kiedykolwiek istniały na komputerach Mac.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość10.31
Długość13.98
Waga3.31
Szerokość4.25
Numer częściMGND3D/A
ModelMGND3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

4. Apple

#ad

Apple 2020 MacBook Pro M1 Chip 13", 256 GB SSD, srebrny, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Zaprojektowany przez apple chip M1 dla gigantycznego skoku wydajności procesora i GPU oraz uczenia maszynowego. Procesor 8-rdzeniowy zapewnia do 2, 8 x szybszą wydajność, dzięki czemu workflow jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.

8-rdzeniowy procesor graficzny z maksymalnie 5 razy szybszą grafiką do aplikacji i gier o intensywnej grafice. 16-core neural Engine do zaawansowanego uczenia maszynowego. Zadbaj o więcej do 20 godz. Aktywny system chłodzenia zapewnia niewiarygodną wydajność. Wyświetlacz retina 13, 3" przekątna 33, 78 cm o jasności 500 nitów zapewnia wspaniałe kolory i niesamowite szczegóły na zdjęciach.

Czas pracy baterii, najdłuższy, jaki kiedykolwiek występował w przypadku komputera Mac. 8 gb pamięci operacyjnej, co robisz, dzięki czemu wszystko, działa szybko i płynnie. Superszybka pamięć SSD uruchamia aplikacje i natychmiast otwiera pliki.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość9.09
Długość13.41
Waga3.09
Szerokość11.44
Numer częściMYDA2D/A
ModelMYDA2D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

5. Apple

#ad

Kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPadem; niebieski, podświetlana klawiatura, 8 GB RAM, pamięć SSD 256 GB, Apple MacBook Air laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6"

#ad
Apple #ad - Do 18 godzin. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 8-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała.

Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewniają, że również w przyszłości wszystko będzie działać bezproblemowo i bezpiecznie. Duży, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz liquid retina o przekątnej 13, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe.

Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.44
Długość8.46
Waga3.68
Szerokość11.97
Numer częściMLY33D/A
ModelMLY33D/A
Gwarancja12 Miesięcy

6. Apple

#ad

Podświetlana klawiatura, 8 GB RAM, kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPad; Space Grey, pamięć SSD 256 GB, Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6"

#ad
Apple #ad - Do 18 godzin. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad.

Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Duży, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz liquid retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły.

Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 8-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.44
Długość8.46
Waga3.68
Szerokość11.97
Numer częściMLXW3D/A
ModelMLXW3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz 13,6" Liquid Retina, 8 GB RAM, podświetlana klawiatura, kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPad; Polarstern, pamięć SSD 256 GB

#ad
Apple #ad - Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 8-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale.

Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewniają, że również w przyszłości wszystko działa bezproblemowo i bezpiecznie.

Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Duży, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.66
Długość5.25
Waga3.68
Szerokość0.31
Numer częściMLY13D/A
ModelMLY13D/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Podświetlana klawiatura, Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPad; srebrny, pamięć SSD 256 GB, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Duży, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 8-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.

Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała.

Do 18 godzin. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.44
Długość8.46
Waga3.68
Szerokość11.97
Numer częściMLXY3D/A
ModelMLXY3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

9. Apple

#ad

8 GB RAM, podświetlana klawiatura, 512 GB SSD pamięci, Apple MacBook Air laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPadem; niebieski

#ad
Apple #ad - Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe.

Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewniają, że również w przyszłości wszystko będzie działać bezproblemowo i bezpiecznie. Do 18 godzin. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie.

Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Duży, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.31
Długość4.72
Waga3.68
Szerokość0.31
Numer częściMLY43D/A
ModelMLY43D/A
Gwarancja12 Miesięcy

10. Apple

#ad

Aparat 1080p FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPadem; Space Grey, podświetlana klawiatura, 512 GB SSD pamięci, Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale.

Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała. Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.

Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Duży, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz liquid retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewniają, że również w przyszłości wszystko będzie działać bezproblemowo i bezpiecznie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość2.7
Długość10
Waga3.68
Szerokość2
Numer częściMLXX3D/A
ModelMLXX3D/A
Gwarancja12 Miesięcy